• -10%
  • Zniżka 10%

Last Minute prawo konstytucyjne 2022

34,90 zł
31,41 zł Zniżka 10%
Brutto

Stan prawny 15 października 2022r.

Autor Bogusław Gąszcz

Ilość

Egzamin z prawa konstytucyjnego – jak zdać w pierwszym terminie

 

Konstytucja RP ma przed Tobą jeszcze tajemnice? Chcesz powtórzyć i usystematyzować swoją wiedzę z tego zakresu? Zamiast przeglądać dziesiątki innych opracowań, sięgnij po kolejną książkę z serii Last minute. Zastosowana w niej formuła All Inclusive polega na przedstawieniu wszystkich zagadnień, które mogą się pojawić na egzaminie z prawa konstytucyjnego, w prostych słowach i z wykorzystaniem wielu ułatwiających zapamiętywanie form graficznych, takich jak tabelki i diagramy. Po co się przemęczać, skoro masz do dyspozycji sprawdzone rozwiązanie?

 

Konstytucja RP w pigułce – nie daj się zaskoczyć na egzaminie

 

Książka stanowi kompendium wiedzy, w którym autor – Bogusław Gąszcz – zawarł kompletny opis zagadnień wymaganych na egzaminie. Poza tym znajdziesz tu wiele fragmentów wyroków Trybunału Konstytucyjnego, które jeszcze lepiej przybliżają istotę konstytucyjnych przepisów i ich zastosowania, a może nawet pomogą Ci zabłysnąć na egzaminie. Pytania kontrolne zamieszczone po każdym dziale pozwolą Ci sprawdzić swoją wiedzę.

 

Poza Konstytucją RP z dnia 2 kwietnia 1997 r. w książce omówiono najważniejsze przepisy 27 powiązanych z nią ustaw, takich jak: Kodeks wyborczy, ustawa o samorządzie gminnym, Prawo o ustroju sądów powszechnych czy ustawa o Krajowej Radzie Sądownictwa. Dzięki temu będziesz miał pod ręką wszystko, czego potrzebujesz podczas powtórki.  

 

Książka sprawi, że:

·         szybko przygotujesz się do egzaminu z prawa konstytucyjnego i zrozumiesz wszystkie wymagane na nim zagadnienia;

·         w jednym miejscu będziesz miał wszystkie niezbędne informacje;

·         przekonasz się, jak łatwo zapamiętujesz informacje dzięki różnym rozwiązaniom graficznym.

Szczegóły produktu

Opis

Ilość stron
240
Format
145X190
ISBN
978-83-67523-08-0