• -20%
  • Zniżka 20%

Kodeks drogowy 2022

19,90 zł
15,92 zł Zniżka 20%
Brutto

Stan prawny LUTY 2022r.

Opracowanie merytoryczne Agnieszka Kaszok

Ilość

Kodeks drogowy – znaj swoje prawa i obowiązki

Jako odpowiedzialny kierowca lub pracownik służb mundurowych na pewno masz w małym palcu przepisy ruchu drogowego, jednak i Tobie przyda się książkowe opracowanie Prawa o ruchu drogowym. Publikacja pozwoli Ci w każdej chwili odświeżyć sobie wiedzę i sprawdzić aktualny stan prawny Kodeksu drogowego.

Dzięki lekturze Kodeksu drogowego uzupełnisz także wiedzę teoretyczną przed egzaminem na prawo jazdy. Z takim przygotowaniem na pewno zdasz w pierwszym terminie!
Przepisy ruchu drogowego w przejrzystym opracowaniu

Czytając naszą publikację, dowiesz się wszystkiego m.in. na temat zasad ruchu drogowego, klasyfikacji znaków drogowych czy odpowiedzialności kierowcy za wykroczenia w przedmiotowym zakresie. Tekst w opracowaniu Anny Prus wyróżnia się czytelnością i łatwą nawigacją: poszczególne artykuły opatrzone są stosownymi nagłówkami i skatalogowane w obszernym skorowidzu, za pomocą którego błyskawicznie wyszukasz interesujący Cię paragraf.
„Kodeks drogowy” - co znajdziesz w publikacji?

    najnowszy tekst jednolity ustawy Prawo o ruchu drogowym oraz ustawy o kierujących pojazdami, z uwzględnieniem bieżących zmian
    najważniejsze przepisy wykonawcze do ww. ustaw

Dla kogo?

    policjanci, strażnicy straży miejskiej
    osoby prywatne uprawnione do kierowania pojazdami
    kursanci ośrodków szkolenia kierowców

Szczegóły produktu

Opis

Ilość stron
520
Format
108X178
ISBN
978-83-66720-30-5