• -10%
  • Zniżka 10%
Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej 2020
Od.Nowa

Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej 2020

6,99 zł
6,29 zł Zniżka 10%
Brutto

Stan prawny marzec 2020

Opracowanie merytoryczne Agnieszka Kaszok

Ilość

Ustawa zasadnicza – podstawa wiedzy o polskim prawodawstwie

W każdym cywilizowanym państwie ustawa zasadnicza zajmuje czołowe miejsce w systematyce aktów prawnych. Nie inaczej jest w naszym kraju: tekst Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej to główne źródło normatywne, wykorzystywane przez prawników w codziennej pracy.

Egzemplarze Konstytucji RP goszczą także w biblioteczkach studentów prawa, maturzystów zdających egzamin z WOS-u, nauczycieli przedmiotów humanistycznych, wreszcie – wszystkich świadomych obywateli, którzy chcą poznać system praw, wolności i obowiązków kształtujących życie demokratycznego państwa.

Podręczne wydanie Konstytucji RP

Chcemy, by treść ustawy zasadniczej dotarła do jak najszerszego grona odbiorców, dlatego proponujemy podręczne wydanie Konstytucji RP w jednej z najniższych rynkowych cen. Wydanie opracowane przez Agnieszkę Kaszok zawiera praktyczny skorowidz, który błyskawicznie odeśle Cię do poszukiwanego artykułu. Niezależnie od tego, czy prawo interesuje Cię zawodowo, czy prywatnie – przejrzystość formy i wartość merytoryczna sprawią, że broszura nigdy nie pokryje się kurzem na półce!

Szczegóły produktu

Opis

Ilość stron
80
Format
105x178
Oprawa
Broszurowa
ISBN
978-83-66572-24-9