• -20%
  • Nowy
  • Zniżka 20%

Kodeks Drogowy 2021

39,90 zł
31,92 zł Zniżka 20%
Brutto

PRZEDSPRZEDAŻ

Wysyłka 20.04.2021 r.

Stan prawny marzec 2021 r.

Opracowanie merytoryczne Anna Prus

Ilość

Kodeks drogowy – znaj swoje prawa i obowiązki

Jako odpowiedzialny kierowca lub pracownik służb mundurowych na pewno masz w małym palcu przepisy ruchu drogowego, jednak i Tobie przyda się książkowe opracowanie Prawa o ruchu drogowym. Publikacja pozwoli Ci w każdej chwili odświeżyć sobie wiedzę i sprawdzić aktualny stan prawny Kodeksu drogowego.

Dzięki lekturze Kodeksu drogowego uzupełnisz także wiedzę teoretyczną przed egzaminem na prawo jazdy. Z takim przygotowaniem na pewno zdasz w pierwszym terminie!
Przepisy ruchu drogowego w przejrzystym opracowaniu

Czytając naszą publikację, dowiesz się wszystkiego m.in. na temat zasad ruchu drogowego, klasyfikacji znaków drogowych czy odpowiedzialności kierowcy za wykroczenia w przedmiotowym zakresie. Tekst w opracowaniu Anny Prus wyróżnia się czytelnością i łatwą nawigacją: poszczególne artykuły opatrzone są stosownymi nagłówkami i skatalogowane w obszernym skorowidzu, za pomocą którego błyskawicznie wyszukasz interesujący Cię paragraf.
„Kodeks drogowy” - co znajdziesz w publikacji?

    najnowszy tekst jednolity ustawy Prawo o ruchu drogowym oraz ustawy o kierujących pojazdami, z uwzględnieniem bieżących zmian
    najważniejsze przepisy wykonawcze do ww. ustaw

Dla kogo?

    policjanci, strażnicy straży miejskiej
    osoby prywatne uprawnione do kierowania pojazdami
    kursanci ośrodków szkolenia kierowców

Szczegóły produktu

2021-04-20

Opis

Ilość stron
520
Format
108x178
Oprawa
broszurowa
ISBN
978-83-66720-53-4