Zestaw piękności

28,90 zł*

27,47 zł*

Rabat 4.95% - oszczędzasz 1,43 zł*
Informacje dot. produktu "Zestaw piękności"

Zestaw Piękności Okrągła Paletka Błyszczyk Róż

Zestaw kosmetyków to idealny prezent dla każdej dziewczynki. W pewnym momencie mała dziewczynka zaczyna interesować się wyglądem, makijażem i modą to najwyższa pora na takie zestawy. Nauczy się podstaw makijażu, ale i rozwinie funkcje ręki. Wykonanie makijażu wymaga precyzji. Zabawa rozwinie u Twojego dziecka kreatywność i wyobraźnię.

Cały zestaw mieści się w mini paletce, która składa się z czterech szufladek. Każda z nich chowa w sobie coś wyjątkowego. Jedna warstwa kryje w sobie pędzelki do malowania i róże. Kolejna róż i lusterko. Na trzeciej paletce znajdują się cienie do powiek. Ostatnia z nich to błyszczyki, dostępne aż w 9 kolorach. Kosmetyczka bez problemu zmieści się w torebce. Dlatego będzie idealna na małe wyjścia z koleżankami. Czas na dzień piękności! Wraz z koleżankami mogą rozpocząć przygodę z zawodem makijażystki.

Kosmetyki są zaprojektowane tak, aby były bezpieczne i nieszkodliwe, nie zawierają parabenów. Aby zmyć makijaż, wystarczy zetrzeć chusteczką lub wacikiem z mydłem i ciepłą wodą.

Elementy zestawu piękności:

-6 cieni do powiek

- 9 błyszczyków do ust

- 3 róże do policzków

- pędzelki do malowania

Wymiary paletki złożonej:

14 cm x 14 cm x 3 cm

Wymiary paletki rozłożonej:

średnica 8 cm

Wymiary opakowania:

24 cm x 19 cm x 5 cm

Zestaw piękności wyprodukowany jest zgodnie z normą EN 71, oznaczono go również certyfikatem CE. Zestaw przeznaczony jest dla wszystkich małych księżniczek powyżej 5. roku życia.

Wydawnictwo: Leantoys
Rok wydania: pudełko,240x190 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.