Zdrowe stopy twojego dziecka..

Autor: Christian Larsen, Bea Miescher, Gabi Wickihalter
35,00 zł*

33,24 zł*

Rabat 5.03% - oszczędzasz 1,76 zł*
Informacje dot. produktu "Zdrowe stopy twojego dziecka.."

Ocenia się, że 98% dzieci przychodzi na świat ze zdrowymi stopami, ale aż 60% wszystkich dorosłych doświadcza problemów stóp. Skąd takie różnice? Smutna rzeczywistość dotycząca dziecięcych stóp wygląda obecnie następująco: 2/3 dzieci nosi za małe buty, 1/2 dzieci ma zniekształcone stopy, a 1/3 osób z tej grupy nigdy nie chodzi boso. Dodatkowo podczas gimnastyki stóp dzieci wykonują przestarzałe ćwiczenia, które przynoszą więcej szkody niż pożytku.

Ta książka skierowana jest do bardzo szerokiego grona odbiorców - głównie rodziców, ale także rehabilitantów czy lekarzy rodzinnych, pediatrów i ortopedów dziecięcych. W prosty sposób przedstawiono w niej anatomię i fizjologię stóp, a także omówiono prawie wszystkie problemy dziecięcych stóp, m.in. dotyczące doboru obuwia dla dzieci czy zasadności noszenia wkładek.

Najważniejszą część książki stanowi zestaw 32 ćwiczeń z instruktażowymi ilustracjami. Większość ćwiczeń można wykonać podczas codziennych czynności zarówno w domu, jak i na podwórku, placu zabaw czy w ogrodzie. Autorzy starają się pokazać, że chodzenie boso, odpowiednie buty i celowa gimnastyka może zapobiec większości problemów ze stopami, jakie pojawiają się w późniejszym wieku.

Wydawnictwo: Medycyna Praktyczna
Autor: Christian Larsen, Bea Miescher, Gabi Wickihalter
ISBN: 9788374306584
Rok wydania: Rok wydania: 2021, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 92, Format: 200x142 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.