Zanim zabierze nas wiatr 2

Autor: praca zbiorowa
19,50 zł*

13,06 zł*

Rabat 33.03% - oszczędzasz 6,44 zł*
Informacje dot. produktu "Zanim zabierze nas wiatr 2"

Przed Państwem tomik ANTOLOGII POETÓW WSPÓŁCZESNYCH. ZANIM ZABIERZE NAS WIATR. EDYCJA 2. Są tu wiersze o urokach otaczającego nas świata, o przyrodzie wokół nas, ale też o przemijającym czasie i miłości, która odeszła. Wszak ta zawsze nam towarzyszy i nawet gdy coś odchodzi, pozostaje w naszym sercu. Takie chwile często idealizujemy, bo są czasem naszej miłości, szczęścia, chociaż bywa, że i tragedii. Poezja to projekcja duszy, a duszę każdy poeta ma inną. I inną ma wrażliwość. Inaczej też pisze o wszystkim, co czuje.

Zapraszam w poetycką podróż - niezwykłe wiersze autorów tego wyboru skłaniają do refleksji na temat umykającego czasu, wspomnień, poszukiwania miłości, smutku i radości w nas.

W wyborze tym znajdziecie wiersze już znanych i uznawanych poetów, a także debiutantów, którzy tworzą z pasją i warto ich poznać. Piszą z potrzeby serca i dla Czytelników, nie chowają swojej twórczości do szuflady, chcą, by była dostępna nie tylko w sieci, ale też w księgarniach i zapraszają do lektury. Autorami wierszy są: Małgorzata Gołębiewicz, Ewa Kosim, Jan Kuderko, Agnieszka Kuśmierczuk, Jerzy Mróz, Sławomir Ortyl, Elżbieta Rębosz, Michał Szewczyk, Irena Szymańska, Tamara Tarasek.

Wydawnictwo: ASTRUM
Autor: praca zbiorowa
ISBN: 9788372779878
Rok wydania: Rok wydania: 2017, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 126

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.