Zakładka do książki słonecznik

55,01 zł*

44,01 zł*

Rabat 20.00% - oszczędzasz 11,00 zł*
Informacje dot. produktu "Zakładka do książki słonecznik"

Choć zakładka do książki słonecznik przedstawia charakterystyczną roślinę, to absolutnie nie musi znaczyć strony w tomiku pod nazwą ''Kwiaty polskie''. Nasz produkt jak najbardziej spełnia warunki by być ozdobą tejże pozycji literackiej, jednak nie został stworzony z myślą ani o żadnym konkretnym gatunku, jak i o żadnym konkretnym autorze.

Wzrok w przypadku tego gadżetu przyciągają barwy i dbałość o detale. Słonecznik z wieloma żółtymi liśćmi to też brązowe wypełnienia z wyżłobieniami imitującymi pestki. Zamiast zielonej łodygi znajduje się tu srebrny pasek, który docelowo umieścić należy pomiędzy stronicami odkładanej na później lektury.

Za solidnością produktu stoi stop cynku. Mimo iluzorycznej delikatności kwiatek nie ulega pod wpływem podmuchu wiatru a nawet ciężkich kropel uderzających o płatki. Nie więdnie, nie traci liści i nie wymaga szczególnej dbałości.

Zakładka do książki słonecznik zachwyci zarówno moli książkowych, jak również miłośników florystyki. Poszukując więc prezentu dla wyjątkowej osoby nie zapomnij przejrzeć naszej oferty.

- Belgijska marka

- Figurka 3D

- Materiał: stop cynku, silikon

- Wymiary: 2,0 x 0,7 x 13,0 cm

- Zapakowana w akrylową tubę.

Wydawnictwo: Metalmorphose
Rok wydania: ,130x14 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.