Zakładka do książki jednorożec

55,01 zł*

44,01 zł*

Rabat 20.00% - oszczędzasz 11,00 zł*
Informacje dot. produktu "Zakładka do książki jednorożec"

Zakładka do książki jednorożec jest czymś co uprzyjemnia czytanie nawet tym najbardziej opornym czytelnikom. Dzięki swej formie i figurce 3D sprawia, że nawet najtrudniejsza książka czyta się lekko i przyjemnie.

Większość z nas pamięta czasy gdy w szkolnych czytanie książek(lektur) było obowiązkiem a nie wyborem dającym przyjemność. My doskonale pamiętamy kiedy trzeba było przeczytać pierwszą poważną książkę pt. Akademia Pana Kleksa, jaki to był ważny i ciężki moment gdy okazało się, że lektura ta straszy tylko z zewnątrz, że czyta się ją naprawdę całkiem przyjemnie a historia jest całkiem ciekawa. Jednak moment gdy trzeba było rozpocząć przygodę z tą książką zapamiętany będzie na zawsze, bo było to otwarcie nowego etapu w edukacji.

Dzięki temu doświadczeniu nasze dzieci, które jeszcze nie są molami książkowymi do pierwszej lektury otrzymują zakładkę do książki z jednorożcem, co stało się już tradycją wśród pracowników naszego sklepu.

Zakładka do książki jednorożec posiada magiczną figurkę 3D przedstawiającą lecącego unicorna w kolorze srebrnym ze złotym rogiem., który jak przystało na jednorożca jest magiczny i sprawi, że każda czytelnicza podróż będzie wyjątkowa i magiczna.

Oczywiście zakładka dedykowana jest nie tylko najmłodszym czytelnikom, którzy rozpoczynają swoją przygodę z książką ale także dla czytelników starszych, w każdym wieku, gdyż każdy z nas ma w sobie odrobinę dziecka. Mimo, że jednorożce są dedykowane dzieciom to nasza figurka dzięki swej delikatności będzie idealna także dla dorosłych.

Zakładka do książki jest zawsze świetną alternatywą prezentu dla mola książkowego, jeżeli osoba, którą chcesz obdarować lubi czytać książki a Ty nie do końca się orientujesz co już zostało przez nią przeczytane a co jeszcze nie to zakładka będzie najbezpieczniejszym upominek, który będzie bezpośrednio nawiązywał to jego czytelniczej pasji.

- Belgijska marka

- Figurka 3D

- Materiał: stop cynku

- Długość: 13,0 cm

- Zapakowana w akrylową tubę.

Wydawnictwo: Metalmorphose
Rok wydania: ,130x14 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.