Zakładka do książki anioł

55,01 zł*

44,01 zł*

Rabat 20.00% - oszczędzasz 11,00 zł*
Informacje dot. produktu "Zakładka do książki anioł"

O tym, że Anioł Stróż strzeże człowieka nie trzeba raczej przypominać taką wiedzę posiadają nawet ateiści. Ale czy ktokolwiek słyszał o tym, by anioł strzegł... książek? Na straży porządku w ostatnio pochłanianej lekturze na pewno stoi zakładka do książki aniołek i bezbłędnie znaczy miejsce, w którym zamknąłeś wolumin. I pozostanie tam przynajmniej do następnego spotkania z lekturą.

Produkt przedstawia wspomnianą już postać, tutaj obecną w kolorze bieli. Dla przełamania prostoty barwy w dłoniach dzierży różowe serduszko. Choć trudno w to uwierzyć, to w całości wykonany został ze stopu cynku. Pod pozorem delikatności zamaskowana jest solidność i trwałość.

Zakładka do książki aniołek wprost doskonale sprawdza się jako prezent dla wyjątkowej osoby. Posiada w zestawie transparentną tubę wykonaną z akrylu, która uwydatnia najważniejsze cechy zakładki jeszcze przed jej rozpakowaniem. Przemyśl dobrze kogo obdarować takim upominkiem, gdyż dzięki wytrzymałości będzie towarzyszył właścicielowi latami.

- Belgijska marka

- Figurka 3D

- Materiał: stop cynku

- Wymiary: 1,3 x 1,4 x 13,0 cm

- Zapakowana w akrylową tubę.

Wydawnictwo: Metalmorphose
Rok wydania: ,130x14 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.