Zakładka do książki Saturn

55,01 zł*

44,01 zł*

Rabat 20.00% - oszczędzasz 11,00 zł*
Informacje dot. produktu "Zakładka do książki Saturn"

No po prostu Kosmos mieć taki gadżet na własność i to w dodatku w swoim domu. Dla miłośników Wszechświata, Start Reka, Gwiezdnych Wojen, a także fanów astrologii. No i oczywiście dla tych, którzy na co dzień zaginają czasoprzestrzeń na wszelkie możliwe sposoby. Zakładka do książki Saturn wprowadzi niemałą rewolucję na Planecie Ziemia. Czy jesteście na to gotowi?

Saturn. Prawdziwa konkurencja dla wszystkich planet z Układu Słonecznego. Jego ilości księżyców zazdrości mu w szczególności Mars. Ale to nie wszystkie cechy, dzięki którym zyskał szczególne uznanie. Nikt nie ma takich ogromnych, mrożących krew w żyłach pierścieni. I chociaż tyle o nim wiemy, to w dalszym ciągu pozostaje najbardziej tajemniczą planetą. Tajemniczą planetą, którą, chociaż w miniwersji możesz mieć od przy sobie i wraz z nią odkrywać nieznane dotąd fakty o Wszechświecie (i nie tylko).

Wracamy na Ziemię. Meldujemy, że wylądowaliśmy cali i zdrowi. Czas, chociaż na chwilę wrócić do świata, w którym istnieją obowiązki w postaci czytania lektur czy też podręczników dla przyszłych astrologów. Do świata, w którym nie ma wątpliwości dotyczących życia organizmów. Czy zakładka do książki Saturn poradzi sobie z tak kosmicznymi wymaganiami, z którymi na co dzień zmagają się ludzie? No oczywiście, że tak. Nie ugnie się nawet podczas trzymania jej w torebce i intensywnego użytkowania. Saturn z natury jest niesamowicie silny. Ten gadżet nie może mu nie dorównywać.

Zakładki do książki mają za zadanie zaznaczyć moment, w którym skończyliśmy czytać, ale uważamy, że powinny też dobrze się prezentować i być jakościowe. Bardzo często bywa tak, że czytelnicy muszą non stop kupować nowe, zazwyczaj papierowe, ponieważ te niszczą się niesamowicie szybko. A ta zakładka: z oryginalnym motywem, będąca symbolem i w dodatku nieugięta, będzie przez długi czas wspierać właściciela (nawet jeśli jest on totalnym maniakiem książkowym). Warto wspomnieć też o tym, że jest to rozwiązanie idealnie na prezent w kosmicznym stylu dla bliskiej osoby.

Figurka 3D

Belgijska marka

Materiał: stop cynku,

Wymiary: 2 x 2 x 11,8 cm

Zapakowana w akrylową tubę.

Wydawnictwo: Metalmorphose
Rok wydania: ,130x14 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.