Young Oracle Tarot. Wprowadzenie w mistyczny świat

59,90 zł*

40,13 zł*

Rabat 33.01% - oszczędzasz 19,77 zł*
Informacje dot. produktu "Young Oracle Tarot. Wprowadzenie w mistyczny świat"

Tarot ma wiele tajemnic, ale odkryć je może każdy.

Tarot. Siedemdziesiąt osiem kart, które od setek lat fascynują, wzbudzają niepokój i ciekawość, inspirują i przynoszą najważniejsze odpowiedzi. Ci, którzy zdecydują się wejść do tej krainy pełnej symboli i ukrytych znaczeń, mają szansę zyskać dostęp do mistycznej wiedzy i tradycji budowanej przez lata przez tarocistów z różnych zakątków globu. Największym darem będzie jednak odkrycie wewnętrznej mądrości i samodzielne poruszanie się w labiryncie życiowych wyzwań. Tarot to podróż w głąb siebie - wkrocz na tę ścieżkę bez obaw.

"Young Oracle Tarot" to pięknie ilustrowane wprowadzenie do świata magicznych kart, które pozwoli młodym adeptom zdobyć podstawową wiedzę na temat historii, symboliki i zastosowania tarota w codziennym życiu - m.in. jako metodę autorefleksji, medytacji czy autoterapii.

Skąd pochodzi tarot? Jakie talie są używane i czym się różnią? Który odczyt wykorzystać, aby uzyskać odpowiedzi? Czy trzeba ściśle trzymać się określonych interpretacji? Jak wypracować własną metodę pracy z kartami? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w tej książce, drogę do pozostałych odkryjesz samodzielnie.

Wydawnictwo: Kobiece
ISBN: 9788383210209
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: twarda
Opis wydania: Strony: 80, Format: 280x230 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.