Układanka W lesie Maxi

49,94 zł*

33,46 zł*

Rabat 33.00% - oszczędzasz 16,48 zł*
Informacje dot. produktu "Układanka W lesie Maxi"

"Układanka Maxi (36.5x28.5 cm) z grubej tektury ze specjalnymi kształtami, dzięki którym uczymy się nie tylko cierpliwości ale też języków, matematyki, geografii oraz wiedzy ogólnej.

Ciesz się układaniem obrazków z kawałków z tą uroczą, ciepłą i przyciągającą wzrok leśną układanką. Znajdziesz tu 24 elementy składające się z różnych ptaków, owadów, kwiatów i zwierząt. W środku układanki znajdują się 24 dodatkowe elementy, które zawierają malowniczą ilustrację przedstawiającą dziewczynkę i chłopca siedzących na trawie w lesie, otoczonych przez ptaki, zwierzęta i kwiaty. Ta układanka najlepiej nadaje się dla nieco młodszych dzieci, które interesują się przyrodą.

Firma Larsen od 75 lat tworzy wysokiej jakości układanki z grubej (4mm) tektury. Naszą ideą zawsze było tworzenie wysokiej jakości produktów dla dzieci, które są zarówno zabawne, jak i edukacyjne. Znajdujemy się w Flekkefjord, idyllicznym miasteczku w południowej Norwegii, w połowie drogi między Kristiansand i Stavanger. Cieszymy się że, dzięki współpracy z fińska firmą Tactic Oy, możemy oferować Państwu najwyższą jakość również w Polsce.

Układanki Larsen odznaczają się

-nietypowymi i jedynymi w swoim rodzaju wykrojnikami, które sprawiają wielką przyjemność z układania.

-produkcją w Norwegii i wysoką jakością.

-staranną selekcją obrazków dla każdego wieku

-edukacyjnym charakterem układanek

-zlokalizowanymi wzorami na wiele rynków."

Wydawnictwo: Larsen
Rok wydania: folia,

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.