Układanka Learning english at the Zoo Maxi

49,94 zł*

33,46 zł*

Rabat 33.00% - oszczędzasz 16,48 zł*
Informacje dot. produktu "Układanka Learning english at the Zoo Maxi"

"Układanka Maxi (36.5x28.5 cm) z grubej tektury ze specjalnymi kształtami, dzięki którym uczymy się nie tylko cierpliwości ale też języków, matematyki, geografii oraz wiedzy ogólnej.

Naucz się 52 angielskich słów dzięki tej edukacyjnej układance. W środku znajduje się mała układanka z 18 elementami i stałą ramką wokół elementów. W układance znajduje się rysunek z zoo, a na nim 52 angielskie słówka dla 52 przedmiotów, które widzisz na rysunku. Te same 52 słowa znajdziesz na ramkach na zewnątrz, a tam 52 kawałki z obrazkiem. Każdy kawałek z jednym przedmiotem powinien być umieszczony przy odpowiednim słowie. Najpierw ułóż kawałki obok angielskich słów, które są Ci znane. Następnie dokończ układankę na środku, a tutaj znajdziesz angielskie słówka, których jeszcze nie poznałeś. Następnie możesz łatwo umieścić resztę kawałków w ich właściwych miejscach. Każdy kawałek pasuje tylko w odpowiednim miejscu, nawet jeśli wyglądają tak samo. Rób to czasami, a zapamiętasz słowa, których się nauczyłeś.

Firma Larsen od 75 lat tworzy wysokiej jakości układanki z grubej (4mm) tektury. Naszą ideą zawsze było tworzenie wysokiej jakości produktów dla dzieci, które są zarówno zabawne, jak i edukacyjne. Znajdujemy się w Flekkefjord, idyllicznym miasteczku w południowej Norwegii, w połowie drogi między Kristiansand i Stavanger. Cieszymy się że, dzięki współpracy z fińska firmą Tactic Oy, możemy oferować Państwu najwyższą jakość również w Polsce.

Układanki Larsen odznaczają się

-nietypowymi i jedynymi w swoim rodzaju wykrojnikami, które sprawiają wielką przyjemność z układania.

-produkcją w Norwegii i wysoką jakością.

-staranną selekcją obrazków dla każdego wieku

-edukacyjnym charakterem układanek

-zlokalizowanymi wzorami na wiele rynków.

"

Wydawnictwo: Larsen
Rok wydania: folia,

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.