Ucz się słówek z tych krzyżówek!

Autor: Magdalena Bonk
10,62 zł*

7,11 zł*

Rabat 33.05% - oszczędzasz 3,51 zł*
Informacje dot. produktu "Ucz się słówek z tych krzyżówek!"
Angielski + krzyżówki = praktyczna znajomość języka!
Krzyżówki to jeden z najbardziej wciągających i rozwijających rodzajów łamigłówek. Nie tylko poprawiają inteligencję i spostrzegawczość rozwiązujących je osób, lecz także zwiększają zasób słownictwa i kształcą umiejętność kojarzenia faktów niezależnie od wieku odbiorcy i języka, którym się na co dzień posługuje.
Dlatego trudno wyobrazić sobie lepsze narzędzie do nauki języka angielskiego niż anglojęzyczne krzyżówki, dostosowane do wieku i poziomu wiedzy dziecka. Umożliwiają one szybkie poszerzenie słownictwa i osadzenie nowych pojęć w odpowiednim kontekście, co bezpośrednio przekłada się na naturalną umiejętność praktycznego zastosowania opanowanych słów.
Jeśli chcesz sprawić, aby nauka angielskiego była dla Twojej pociechy świetną zabawą, nie znajdziesz lepszej książki! Ta bogato ilustrowana publikacja została opracowana w taki sposób, aby ułatwić każdemu dziecku w wieku od 7 do 9 lat poznanie najważniejszych słów i zwrotów oraz szybkie skojarzenie ich z sytuacjami, w których są stosowane.
Wydawnictwo: Septem
Autor: Magdalena Bonk
ISBN: 9788328385924
Rok wydania: Rok wydania: 2022
Opis wydania: Strony: 32, Format: 280x200 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.