Tysiąc powodów by zostać

Autor: Ewelina Nawara
44,99 zł*

30,15 zł*

Rabat 32.99% - oszczędzasz 14,84 zł*
Informacje dot. produktu "Tysiąc powodów by zostać"
Życie w trasie koncertowej, od miasta do miasta. Sława, pieniądze i uwielbienie milionów kobiet. Noce spędzane na imprezach, gdzie alkohol miesza się z przygodnym seksem w upajających proporcjach. Pustka, z której istnienia nie zdaje sobie jeszcze sprawy. Zmęczenie pogonią za celami wyznaczanymi przez innych wytwórnię, członków zespołu
Spokojne życie w małym miasteczku. Wewnętrzna równowaga, spełnienie i pasja, która pozwala się utrzymać. Dni i noce leniwie upływające w Willow Creek, oazie spokoju w zabieganym świecie. Proste pragnie domku z ogródkiem i białym płotkiem dookoła. Dzieci, na które mogłaby przelać całe swoje uczucie
Nie sądzili, że się odnajdą, ale otrzymali od losu tak niezwykłą szansę.
Ona da mu tysiąc powodów, by zostać. Ale czy sama będzie o nich pamiętać, gdy przeszłość brutalnie o sobie przypomni? Życie to nie proste równanie za i przeciw. Wynik może Cię zaskoczyć!
Mało jest książek, które wywołały we mnie tak wiele emocji, jak ta. Od radości, poprzez złość i płacz, ale każda z nich była potrzebna. Polecam to zbyt mało, ja mówię Wam, że musicie przeczytać Tysiąc powodów, by zostać.
Małgorzata Falkowska, autorka
Klimatyczne amerykańskie miasteczko, gwiazda rocka i intrygująca dziewczyna, która piecze najlepsze na świecie ciasteczka z nadzieniem orzechowym. Szczypta humoru, rodzinny dramat i wielka miłość. Polecam wszystkim fankom dobrego romansu z muzyką w tle.

Wydawnictwo: Inanna
Autor: Ewelina Nawara
ISBN: 9788379956104
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 226, Format: 205x140x18 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.