Tu nie ma nic

Autor: Krystian Janik
44,99 zł*

30,15 zł*

Rabat 32.99% - oszczędzasz 14,84 zł*
Informacje dot. produktu "Tu nie ma nic"
Dawno, dawno temu, za górami, za lasami A może jednak niedawno? Może wczoraj, dziś, może jutro? Tuż za rogiem, w twoim bloku, u sąsiada za płotem. Wciąż rozgrywa się ta sama historia. On kocha, ale pije i bije. Ona kocha i wybacza. Bo co jej pozostało? Rodzina musi trzymać się razem dla dzieci chociażby. O miłości nikt nie mówi, bo po co? Życie kręci się wokół telewizora, meczów polskiej reprezentacji, papierosów i żołądkowej gorzkiej.
Czy istnieje cień szansy, że ten odwieczny krąg zostanie w końcu przerwany? On przestanie pić, ona od niego odejdzie. Co się wtedy stanie z tym światem, który zdawał się nie do ruszenia?
Ci, którym uda się wyrwać, będą wspominać swój pobyt w Odchylicach jak przez mgłę. I wciąż będą tu wracać. Bo takie miejsca działają jak magnes wiecznie uśpione miasteczka, w których nie ma nic.
O ile Reymonta nazywa się piewcą wsi polskiej, o tyle Janik zasługuje na miano piewcy Polski B. Zakochacie się w tej powieści, choć jak w przypadku każdej prawdziwej miłości czasami będzie bolało.
Kazimierz Kyrcz Jr
Wydawnictwo: Lira Publishing
Autor: Krystian Janik
ISBN: 9788367084161
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: twarda
Opis wydania: Strony: 304, Format: 197x135 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.