Tristan Strong niszczy świat

42,90 zł*

32,18 zł*

Rabat 24.99% - oszczędzasz 10,72 zł*
Informacje dot. produktu "Tristan Strong niszczy świat"
Autor bestselerów Rick Riordan przedstawia drugą część trylogii o Tristanie Strongu autorstwa Kwamego Mbalii. Seria zyskała już uznanie czytelników i recenzentów New York Times'a.
Kiedy jego babcia zostaje porwana z rodzinnej farmy Strongów, Tristan musi wrócić do Alke, by ratować ją przed czarnym charakterem z ludowych opowieści, który ma swoje plany i nie swój młot.
Tristan Strong wciąż nie może się pozbierać po pierwszej wyprawie do Alke, krainy afroamerykańskich bohaterów ludowych i afrykańskich bogów, mimo że udało mu się wyjść zwycięsko z licznych niebezpiecznych przygód. Nie może jednak odpocząć, bo Nana zostaje porwana przez szukającego zemsty tajemniczego złoczyńcę.
Tristan musi wrócić do Alke i ponownie współpracować z pyskatą Gumową Małą, by uratować babcię i nie dopuścić do dalszych zniszczeń. Anansi, teraz jako twórca aplikacji w telefonie Tristana, w każdej chwili służy mu pomocą, podobnie jak kilkoro nowych bohaterów, lecz warunkiem powodzenia misji jest znalezienie sposobu na ponowne zszycie rozdartych dusz.
Druga część serii, podobnie jak pierwsza, ma wartką akcję, lecz tym razem autor skupia się na takich kwestiach jak znaczenie diaspory i skutki traumy, co nadaje książce więcej głębi i siły w porównaniu z jej poprzedniczką. Jest moc.
Kirkus
Świat wykreowany przez Mbalię wciąż zaskakuje dzięki błyskotliwemu podejściu do poruszanego tematu, wartkiej akcji i licznym przygodom oraz bądźmy szczerzy komicznej impertynencji Gumowej Małej
Booklist
Wydawnictwo: Galeria Książki
ISBN: 9788367071086
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 400, Format: 240x150x4 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.