Towarzyszę sobie z życzliwością podręcznik

Autor: Sarah Peyton
69,00 zł*

46,23 zł*

Rabat 33.00% - oszczędzasz 22,77 zł*
Informacje dot. produktu "Towarzyszę sobie z życzliwością podręcznik"

TOWARZYSZĘ SOBIE Z ŻYCZLIWOŚCIĄ - PODRĘCZNIK

nagrania 14 medytacji MP3 do pobrania

Program uleczenia mózgu i budowania pozytywnej relacji ze sobą Sarah Peyton

Przekład: Magdalena Stonawska

Okładki zilustrowała Ewa Beniak-Haremska

Ulecz swój mózg i zbuduj pozytywną relację ze sobą

Obdarzanie siebie czułością, życzliwością, współczuciem i miłością wydaje ci się niemożliwym zadaniem? Narracja w twojej głowie podsuwa ci samooskarżenia, krytykę i wstyd? Na myśl o samotności wpadasz w panikę, bo bez aprobaty ze strony innych ludzi nie widzisz w sobie wartości? Trudne doświadczenia z przeszłości kładą się cieniem na twoim życiu, uniemożliwiając ci wykonanie kolejnego kroku? Oto książka dla ciebie.

Podręcznik Towarzyszę sobie z życzliwością to solidna porcja przystępnie podanej wiedzy o działaniu mózgu oraz ćwiczeń i prowadzonych medytacji (dostępnych również w formie nagrań), których celem jest wpłynięcie na pracę mózgu w taki sposób, by twoja głowa stała się dla ciebie przyjaznym miejscem do życia.

Sarah Peyton sięga do najnowszych osiągnięć neuronauk, psychologii traumy i mocy empatii, teorii poliwagalnej i uważności, kreując program samouzdrowienia, który dosłownie zmienia ludzki mózg, przywracając mu harmonię, zdolność samoukojenia i otaczania się czułością.

Ludzki mózg jest stworzony do relacji. Do rezonowania z innymi mózgami - głębokiego wzajemnego zrozumienia, otwartości i akceptacji. Potrzeba czystej, opartej na zrozumieniu i miłości więzi jest tak silna, że człowiek jest w stanie rezonować nie tylko z innymi ludźmi, ale także z samym sobą, nawet jeśli nigdy nie nabył wzorca kochającej obecności bliskiej osoby. Neurobiologia i uważność wykazały, że mózg może koić samego siebie za pomocą życzliwości i ciepła - jak kochający rodzic lub przyjaciel.

Umiejętność rezonowania z innymi i ze sobą otworzy cię na nowego rodzaju, głębokie więzi, wewnętrzny spokój nawet w obliczu wyzwań oraz zrozumienie, że każdy wewnętrzny głos, nawet ten krytyczny i pozbawiony litości, chce twojego dobra i na swój sposób próbuje ci pomóc. Potrzebujesz tylko zrozumieć, że każda część twojego istnienia jest wartościowa.

Wydawnictwo: CoJaNaTo
Autor: Sarah Peyton
ISBN: 9788363860738
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 380, Format: 235x164 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.