Toaletka do makijażu z światłem i dźwiękiem

80,90 zł*

76,85 zł*

Rabat 5.01% - oszczędzasz 4,05 zł*
Informacje dot. produktu "Toaletka do makijażu z światłem i dźwiękiem"

Toaletka Do Makijażu Z Lustrem Światła Dźwięk

Większość dziewczynek już od najmłodszych lat chce się czuć wyjątkowo i pięknie. Często zdarza się, że nawet podkradają swoim mamom kosmetyki i biżuterię! Od dziś Twoja mała dziewczyna może malować się z mamą i uczyć się podstawowych zasad urody przy swojej pięknie zdobionej toaletce.

Toaletka to doskonały pomysł na prezent dla małej modnisi. Uroczy zestaw w kolorze dwóch odcieni różu z elementami fioletu pozwoli każdej księżniczce na zabawy przed lustrem już od samego rana. Lustro wykonane jest z bezpiecznego plastiku, w którym mała księżniczka zobaczy swoją piękną buźkę. Na dole lustra znajdują się 3 szufladkami z elementami morskimi, muszelkami.

Zabawka została zaprojektowana z myślą o najmłodszych dziewczynkach, dlatego wyprodukowano ją z atestowanych, w pełni bezpiecznych materiałów. Konstrukcja toaletki i wzory toaletki dodają szyku i elegancji.

Toaletka ma niespodziewaną funkcję, efekty świetlne i dźwiękowe. Pośrodku lustra mamy czerwoną różę, wystarczy nacisnąć, a uruchomią się bajkowe odgłosy, natomiast róża będzie podświetlać się na czerwoną. Dziewczynka może poczuć się jak w prawdziwej bajce.

Wydawnictwo: Leantoys
Rok wydania: pudełko,470x410 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.