To, co seksualne. O terapii Gestalt poza słowami

Autor: Andre Lamy
65,00 zł*

45,50 zł*

Rabat 30.00% - oszczędzasz 19,50 zł*
Informacje dot. produktu "To, co seksualne. O terapii Gestalt poza słowami"

Wszystko, co uznacie tutaj za rozsądne lub tylko trochę niezwykłe, pochodzi bezpośrednio od profesora Freuda z Wiednia i jego uczniów (oraz z teorii terapii Gestalt). Ja zaś przyznaję się do ojcostwa tego, co wyda wam się całkowicie szalone.

Spróbuję, trzymając się podstawowych zasad, opisać terapię Gestalt poprzez to, co seksualne. Mam nadzieję, że próba ta wzbogaci gestaltową praktykę i postawę we wszystkich kwestiach seksualnych i innych.

Zresztą czy są jakieś inne?

Z wstępu do polskiego wydania:

Sam akt seksualny, jak się okazuje, zasadza się niejednokrotnie na pociągu wzbudzanym przez określone cechy spojrzenia, głosu, kształtu ramion, sytuacji społecznej etc. Pokazuje to, że w centrum seksualności zieje niemożliwa do zamknięcia dziura, czeluść, wokół której organizuje się kondycja ludzka.

O wielu z tych wątków w większych szczegółach zaciekawieni czytelniczka lub czytelnik przeczytają w niniejszej książce. Jest to książka figlarna, ponieważ niosąc w tytule słowo Gestalt, w ogromnym stopniu i w sposób często zawoalowany czerpie całymi garściami z psychoanalitycznego nauczania Jacquesa Lacana, nie zawsze dając o tym znać wprost

Wydawnictwo: Oficyna Związek Otwarty
Autor: Andre Lamy
ISBN: 9788396522504
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 266, Format: 180x110 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.