Straż pożarna 1:20 zdalnie sterowana

173,90 zł*

165,20 zł*

Rabat 5.00% - oszczędzasz 8,70 zł*
Informacje dot. produktu "Straż pożarna 1:20 zdalnie sterowana"

Straż Pożarna R/C 1:20 Zdalnie Sterowana 2,4 G Woda

Straż pożarna wygląda jak prawdziwy odpowiednik, który jeździ po naszych drogach i mały fan motoryzacji może je poznać. Ambulanse, radiowozy, a także wozy strażackie, to pojazdy, które każdym swoim przejazdem budzą niemałe emocje. Każdy detal jest idealnie odwzorowany, dlatego zabawa będzie jeszcze lepsza.

Zdalnie sterowany pojazd ma kolorystykę typowo dla straży pożarnej, czerwony kolor z elementami szarego doda efektu. Pojazd posiada efekty dźwiękowe i świetlne. Wszystkie funkcje można kontrolować za pomocą pilota. Wykonany w skali 1:20.

Czerwony wóz strażacki pozwala dziecku poczuć się jak prawdziwy strażak. Na dachu znajduje się platforma z końcówką węża strażackiego, z której leci woda! Jest to możliwe dzięki zbiornikowi umieszczonemu na przyczepie pojazdu. Po odczepieniu zatyczki i napełnieniu zbiorniczka wodą Twój mały strażak jest gotowy do akcji!

Straż pożarna jest sterowana dołączonym do zestawu pilotem 2.4G. Obsługa pilota R/C jest bardzo prosta, dwa joysticki odpowiadają za kierunki a pozostałe guziki za efekty sterowanie tryskającą wodą.

Wydawnictwo: Leantoys
Rok wydania: pudełko,440x210 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.