Spiralka wózkowa biało-czarna

66,14 zł*

52,91 zł*

Rabat 20.00% - oszczędzasz 13,23 zł*
Informacje dot. produktu "Spiralka wózkowa biało-czarna"

Stymuluje zmysł wzroku, słuchu i dotyku

Rozwija małą motorykę

Idealna na wózek

Mięciutka spiralka wózkowa od Mom's care została stworzona z myślą o najmłodszych. To właśnie w pierwszym okresie życia dziecka kluczową rolę odgrywa stymulacja zmysłów. Do uszycia grzechotek używamy bezpiecznych tkanin o różnej strukturze. Dzięki temu dziecko poznaje świat i stymuluje zmysł dotyku. Nie zapominamy także o prawidłowym rozwoju zmysłu wzroku. Na samym początku nasze pociechy nie dostrzegają kolorów i nie odróżniają kształtów. Skupiając wzrok na biało-czarnych wzorach niemowlę zwiększa efektywność swojego mózgu. Dodatkowe metki, kolorowe kółeczka, miękkie i bezpieczne dla dziecka lusterko, sprawiają, że maluch poprzez zabawę ćwiczy również małą motorykę, sprawność paluszków i koordynację ręka-oko. Delikatny dźwięk grzechotki dostarcza bodźce słuchowe i wzrokowe wzbudzając zainteresowanie najmłodszych.

Spiralka nawinięta na belkę dowolnej spacerówki stanie się nieodłącznym jej elementem, zmieniającym się wraz z otoczeniem.

Spiralka na wózek od Mom's care pomoże Ci w:

rozwoju małych umiejętności motorycznych

stymulacji zmysłów: wzroku, słuchu i dotyku

koordynacji ręka-oko

Zabawki Hencz Toys są polskim, wielokrotnie nagradzanym produktem zgodnym z normą EN-71 i wykonanym z surowców nagrodzonych certyfikatem: "Przyjazny dla człowieka" i "Bezpieczny dla dziecka". W związku z tym, że każdą zabawkę produkujemy samodzielnie dokładamy wszelkich starań aby jakość produkcji, na każdym jej etapie była jak najwyższa. Każdy produkt posiada znak CE.

Rozmiar: 24x17 cm

Grupa wiekowa: dla dzieci 0+

Lusterko: miękkie z PVC

Surowiec: bawełna, bawełna frotte

Kraj pochodzenia: Polska

Wydawnictwo: Hencz Toys
Rok wydania: folia,240x170 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.