Śpiące Królewny 2: Na ratunek!

79,95 zł*

63,96 zł*

Rabat 20.00% - oszczędzasz 15,99 zł*
Informacje dot. produktu "Śpiące Królewny 2: Na ratunek!"

Matematyczna gra dla małych bohaterów!

Przebudzone królewny wróciły do swoich zamków, aby znów wieść królewskie życie. Niestety to jeszcze nie czas na ich długo i szczęśliwie. Zmierzający do nich książęta wpadli bowiem w poważne tarapaty i potrzebują pomocy

Śpiące Królewny 2: Na ratunek! to kontynuacja popularnej gry matematycznej o budzeniu zaklętych królewien. Tym razem mamy przed sobą zupełnie nowe wyzwanie: musimy uratować określoną liczbę książąt! Czeka na nas mnóstwo niebezpieczeństw takich jak dzikie krasnale, zdradliwe wierzby usypiające i niezwykle podstępne czarownice zamiennice. Na szczęście mamy też wielu sojuszników, których możemy wezwać układając z kart z cyframi proste równania.

Na czym to polega?

Celem gry jest uratowanie określonej liczby książąt (różnej w zależności od liczby graczy). Ten, kto zrobi to jako pierwszy, wygrywa!

Gracze kolejno rozgrywają swoje tury według następującego schematu:

Rzut kością, który określi, ile kart dobierzemy.

Zagranie kart akcji natychmiastowej. Przebiegłe czarownice zamiennice, dzikie krasnale i wierzby usypiające potrafią solidnie zmienić sytuację na stole, ale najsprytniejsi dadzą radę wykorzystać je na swoją korzyść.

Wyłożenie dowolnej liczby kart z ręki, które będziemy wykorzystywać.

Wykonanie akcji z wyłożonych kart. Zebranie odpowiednich zestawów pozwoli dobierać cenne karty pomocników, budzić uśpione królewny i ratować książąt.

Odrzucenie nadmiarowych kart.

Dlaczego pokochasz tę grę?

To druga część gry matematycznej stworzonej przez sześcioletnią Mirandę Evarts. Powstała z myślą o ćwiczeniu matematycznych umiejętności doskonale wpasowuje się w potrzeby najmłodszych.

Rozbudowanie elementów strategicznych w stosunku do pierwszej części sprawia, że Śpiące Królewny 2: Na ratunek! stanowią naturalną kontynuację i nowe wyzwanie dla tych, którzy już opanowali proste liczenie w pamięci.

Gra świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie zajeć szkolnych oraz przyjemna i angażująca zabawa dla całej rodziny.

Wydawnictwo: Rebel
Rok wydania: pudełko,220x160 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.