Śmierć nadejdzie w urodziny

Autor: Jacek Getner
39,99 zł*

26,80 zł*

Rabat 32.98% - oszczędzasz 13,19 zł*
Informacje dot. produktu "Śmierć nadejdzie w urodziny"

Przypadek chodzi po ludziach, czyli kolejna komedia kryminalna z genialnym detektywem Jackiem Przypadkiem w roli głównej!

Tym razem los na drodze Jacka stawia same silne kobiety. Najpierw Przypadek musi złapać zabójczynię naczelnej polskiej feministki. Nie jest to łatwe, gdyż wśród podejrzanych dominują jej koleżanki po fachu, walczące o schedę po zmarłej. Następnie nasz detektyw będzie starał się dowiedzieć, kto chce uśmiercić królową polskiego biznesu, co ma się stać dokładnie w jej urodziny. A na koniec - odnaleźć brata najszybszej kobiety w Polsce, narażając się przy tym medialnemu magnatowi.

Wszystko to mu się udaje, gdyż łączy w sobie przenikliwość Sherlocka Holmesa z łobuzerskim wdziękiem porucznika Borewicza i irytującym charakterem doktora House'a. A także dlatego, że coraz lepiej układa się jego współpraca z podkomisarzem Łosiem, a jego wywiadowcami stają się warszawscy bezdomni zbieracze złomu.

To kolejna powieść z cyklu doskonałych komedii kryminalnych, w których nic nie dzieje się przypadkiem, a wszystko dzieje się z Jackiem Przypadkiem!

Wydawnictwo: Lira Publishing
Autor: Jacek Getner
ISBN: 9788367084772
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 320, Format: 197x135 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.