Seria Pucked T.2 Pucked Up w.2

Autor: Helena Hunting
41,90 zł*

28,07 zł*

Rabat 33.01% - oszczędzasz 13,83 zł*
Informacje dot. produktu "Seria Pucked T.2 Pucked Up w.2"
Druga powieść z cyklu PUCKED, z którą chętnie pójdziesz do łóżka!
Miller Buck Butterson przechodzi przez życie, bzykając laski, odkąd hokejowy krążek rozwalił mu przednie zęby, naprawiając tym samym jego fatalny zgryz. Po pięciu latach spędzonych w NHL na odpieraniu ataków przeciwników na lodzie i zdobywaniu bramek z hokejowymi króliczkami, Miller postanowił, że jest gotowy mieć dziewczynę. Prawdziwą dziewczynę, a nie kogoś w stylu hokejowego króliczka. Taką, którą zabierze na randki, i z którą nie wskoczy po chwili do łóżka.
Miller myśli, że siostra kolegi z drużyny jest tą odpowiednią kobietą. Tylko że w odróżnieniu od Aleksa Watersa, kapitana drużyny i ogólnie miłego faceta i który, tak się składa, spotyka się z jego przyrodnią siostrą reputacja Millera w mediach jako dziwkarza jest w pełni zasłużona. Poza tym drobnym szczegółem, Miller nie ma żadnego pojęcia o związkach ani o czasie i wysiłku, jakich one wymagają.
Miller przekonuje się, ale nie tak szybko, że jeśli chce, aby Sunshine Sunny Waters się w nim zakochała, będzie musiał zrobić o wiele więcej, niż pokazać jej sypialniane umiejętności swojego kijka.
Poczucie humoru i talent Heleny lśnią w Pucked Up, ale to główny bohater rozbroił mnie całkowicie. Kocham Yeti!
Daisy Prescott, autorka bestsellerów z listy USA Today
Pucked Up ma wszystko to, czego pragnę w romantycznej komedii iskrzącą chemię, świetne poczucie humoru i mnóstwo gorącego seksu z facetem, który wie, co robić z krążkiem, na lodzie i w łóżku. Wspaniała książka!
Melanie Harlow, autorka bestsellerów z listy USA Today
Helena Hunting, autorka bestsellerów z listy New York Timesa i USA Today, twórczyni serii PUCKED, mieszka na obrzeżach Toronto wraz ze swoją niewiarygodnie tolerancyjną rodziną i dwoma umiarkowanie nietolerancyjnymi kotami. Romanse współczesne, które pisze, są zarówno pełnymi dramatów i emocji powieściami z gatunku New Adult, jak i romantycznymi komediami sportowymi.
Wydawnictwo: Szósty Zmysł
Autor: Helena Hunting
ISBN: 9788366737174
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.