Sekrety i kłamstwa T.2 Wszystkie nasze kłamstwa

Autor: Martyna Szubert
39,90 zł*

26,73 zł*

Rabat 33.01% - oszczędzasz 13,17 zł*
Informacje dot. produktu "Sekrety i kłamstwa T.2 Wszystkie nasze kłamstwa"

Wzajemna niechęć i udawany związek Elizabeth oraz Archera zmieniły się w prawdziwe uczucie. Są wakacje, ich miłość kwitnie, ale na horyzoncie zbierają się już czarne chmury...


Po letnim obozie naukowym Elizabeth dostaje się na wymarzone studia. Do tego jej licealny wróg, Amber Anderson, przechodzi niebywałą przemianę i zapoznaje ją ze znanym fotografem Larrym Sullivanem. Życie dziewczyny przypomina bajkę - ma cudownego chłopaka, zakręconą przyjaciółkę i świetne perspektywy na przyszłość. Niestety każda bajka zwiastuje kłopoty, gdy w jej treść wplecie się fałsz. Elizabeth desperacko próbuje zatuszować swoje kłamstwo i pozostać w sielankowym świecie, jednak początek roku akademickiego przynosi jedynie problemy, tajemnice i niebezpieczeństwo. A Archer znów coś ukrywa...

Niewinne kłamstwo, małe sekrety - kiedy świat drży w posadach, musisz walczyć o miłość z nadzieją, że ta przetrwa wszystko.


Poznaj elektryzujący finał historii rozpoczętej z przytupem w debiucie Martyny Szubert! Bohaterowie zmierzą się z wieloma sekretami i kłamstwami. Czy uda im się odnaleźć drogę do prawdy?


Dzięki historii Beth i Archera zanurzycie się morzu emocji! Pozytywnych, delikatnie muskających Wasze serca, a także tych trudnych, które będą ciągnąć Was na dno. Jednak zapewniam, że warto płynąć z nurtem powieści, ponieważ to, co czeka na brzegu, przerośnie Wasze najśmielsze oczekiwania!


Wydawnictwo: Młodzieżówka
Autor: Martyna Szubert
ISBN: 9788365830968
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 368

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.