Samolot pasażerski biały

24,90 zł*

23,65 zł*

Rabat 5.02% - oszczędzasz 1,25 zł*
Informacje dot. produktu "Samolot pasażerski biały"

Samolot Pasażerski Biały z Zielonymi Elementami Napęd Światła Dźwięki

Gratka dla młodych fanów lotnictwa. Każdy maluch marzy, by być pilotem samolotu, te podniebne maszyny budzą podziw i zachwycają każdego małego odkrywce świata. Przedstawiamy biały samolot pasażerski z zielonymi elementami. Dopracowany wygląd zabawki, przypomina jej realny odpowiednik, z pewnością sprawi, że rodzeństwo i rodzice z chęcią włączą się do wspólnej rozrywki. Ten model nie tylko posłuży dziecku do zabawy, ale i do ozdoby pokoju.

Samolot posiada frykcyjny napęd tylnej osi na popych. Dwa koła znajdujące się u jego podstawy umożliwią niebanalną zabawę na podłodze, dywanie czy podwórku. Diody znajdujące się na bokach skrzydeł oraz w kabinie pilotów świecą w kolorze czerwonym, towarzyszą temu dźwięki startowania i silników samolotu. Przy zgaszonym świetle zabawa też daje dużo więcej efektu.

Zabawka wykonana jest z atestowanego, trwałego materiału, czyli plastiku, co w połączeniu z wykonaniem z dbałością o najmniejszy detal gwarantuje bezpieczeństwo zabawy i komfort płynący z użytkowania.

Wymiary samolotu:

17 cm x 17 cm x 6 cm

Wydawnictwo: Leantoys
Rok wydania: pudełko,250x180 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.