Rywalizacja totalna. Wojny za kulisami F1

0,00 zł*

32,39 zł*

Informacje dot. produktu "Rywalizacja totalna. Wojny za kulisami F1"

Przyłożył rękę do 20 mistrzowskich tytułów ? zarówno kierowców, jak i konstruktorów. Szybko piął się po szczeblach kariery w Williamsie, w Benettonie udanie współpracował z Schumacherem, razem z Niemcem budując potęgę Ferrari w latach 1996?2006, by wreszcie niespodziewanie triumfować z własnym zespołem Brawn GP w 2009 roku.


Teraz ? już jako dyrektor zarządzający F1 ? Ross Brawn dzieli się z czytelnikami swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem. Opowiada, w jaki sposób Michael Schumacher zyskiwał przewagę nad rywalami i jakie były kulisy jego odejścia z Benettona. Wyjaśnia, dlaczego Fernando Alonso jest lepszy od Sebastiana Vettela, który miliarder próbował przejąć Hondę i dlaczego Red Bull nie zdołał powtórzyć wyczynu Ferrari.


Dzięki Rywalizacji totalnej dowiesz się, jak wiele detali decyduje o końcowym sukcesie w Formule 1. To pouczająca opowieść o najważniejszych ludziach tego sportu, zakulisowych gierkach, sztuce wywiadowczej i interpretowaniu regulaminu na swoją korzyść. To także praktyczny poradnik dla menadżerów i właścicieli firm, którzy chcą osiągnąć sukces w swojej branży.


Formuła 1, jakiej nie znałeś. Historia prawdziwa, choć nie zawsze piękna. Koniecznie musisz to przeczytać!

Wydawnictwo: Sine Qua Non
ISBN: 9788382107173
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 336, Format: 215x150 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.