Rozpalając ogień. Saga Winx. Przeznaczenie

Autor: Sarah Rees Brennan
42,90 zł*

30,03 zł*

Rabat 30.00% - oszczędzasz 12,87 zł*
Informacje dot. produktu "Rozpalając ogień. Saga Winx. Przeznaczenie"

Prequel Ścieżki wróżek. Seria Przeznaczenie: Saga Winx wprowadza czytelników do niezwykłego świata Magix, w którym młode czarodziejki i czarodzieje przeżywają niecodzienne przygody, zmagając się jednocześnie ze zwykłymi problemami nastolatek. Z tej wciągającej książki dowiesz się, jakie były wcześniejsze losy bohaterów Winx znanych z pierwszego tomu Stelli, Terry, Skya i Rivena a także lepiej poznasz Aishę, Musę oraz Bloom, które właśnie rozpoczynają naukę w szkole magii.

Stare mury Alfei od lat gromadzą czarodziejki posiadające magiczne zdolności odczytywanie ludzkich myśli czy władanie żywiołami. Dzień otwarty w tajemniczej szkole czarodziejów wzbudza u dziewczyn wiele emocji. Aisha za wszelką cenę chce udowodnić, że doskonale nadaje się do tej szkoły, z kolei Musa jest pełna obaw i wątpi, czy odnajdzie się w świecie czarodziejów. Pierwsze dni w Alfei staną się początkiem niezwykłej przygody, która zaważy na losach dziewczyn. Sprawdź, jak poradzą sobie w nowej sytuacji!

Poznaj też niezwykłą historię Bloom, która będzie musiała zajrzeć w głąb siebie i odkryć drzemiącą w niej ogromną moc. Czy poradzi sobie, gdy jej siły zostaną wystawione na próbę? Czego Bloom dowie się o swojej przeszłości?

Rozpalając ogień idealnie wprowadzi cię w klimat superpopularnego serialu Netlixa, wyjaśniając niejedną magiczną zagadkę! Odkryj w sobie moc i zanurz się w świecie żywiołów razem z wróżkami Winx.

Wydawnictwo: Feeria
Autor: Sarah Rees Brennan
ISBN: 9788367327237
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Format: 204x143 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.