Różowy pojazd dla lalki z rowerem Camper Camping

266,90 zł*

253,55 zł*

Rabat 5.00% - oszczędzasz 13,35 zł*
Informacje dot. produktu "Różowy pojazd dla lalki z rowerem Camper Camping"

Zestaw składający się z campera, roweru górskiego i licznych akcesoriów to coś, czego nie powinno zabraknąć w zbiorach żadnej dziewczynki. Umożliwi on wesołą zabawę umożliwiającą tworzenie oryginalnych scenariuszy zabaw od teraz lalka może podróżować ze swoim domkiem na czterech kółkach, a także spędzać wolny czas na świeżym powietrzu, jeżdżąc na różowym rowerze.

W zestawie znajduje się:

- camper,

- rower górski,

- rozkładane krzesło,

- telewizor,

- lodówka turystyczna,

- stolik,

- patelnia,

- miska,

- garnki, szklanki, talerzyki,

- napoje.

Różowo-fioletowy zestaw swymi wymiarami dostosowany jest do klasycznych lalek typu Barbie. W przedniej części pojazdu znajduje się kabina dla kierowcy i jego pasażera, dzięki czemu w zabawie może uczestniczyć więcej lalek. Drzwi z obu stron są otwierane, dzięki czemu dziewczynka z łatwością usadzi na przepięknie wyglądających fotelach kierowcę i współpasażerkę.

W górnej części campera można umieścić rower, dzięki czemu w środku lalka będzie mieć więcej miejsca na swoje mebelki. Zabawa z ich wykorzystaniem rozwinie zdolności manualne dziecka, a także wyobraźnię, kreatywność i logiczne myślenie. Wybierz uroczy, dziewczęcy zestaw dla lalki, a zabawa już nigdy nie będzie taka sama!

Zestaw dla lalek Barbie przeznaczony jest dla wszystkich dziewczynek powyżej 3. roku życia. Wykonany jest z atestowanych i bezpiecznych w użyciu materiałów, dzięki czemu posiada certyfikat CE, a jego produkcja jest zgodna z normą EN71. Domek na kółkach wraz z akcesoriami zapakowany jest w urocze, różowe pudełko z przeźroczystą witrynką.

Wymiary elementów zestawu:

- camper: 50 cm x 21,5 cm,

- rower: 23 cm x 8 5 cm.

Wymiary opakowania zabawki:

- 56 cm x 27,5 cm x 22,5 cm.

Wydawnictwo: Leantoys
Rok wydania: pudełko,560x275 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.