Quad z przyczepką transporter figurki: zebra

58,89 zł*

55,95 zł*

Rabat 4.99% - oszczędzasz 2,94 zł*
Informacje dot. produktu "Quad z przyczepką transporter figurki: zebra"

Quad z Przyczepką Transporter Figurki Zebra

Figurki pojazdów i zwierząt to obszar zainteresowań Twojego dziecka. Mamy dla Ciebie połączenie, co sprawi, że wolny czas maluch spędzi na zabawie. Rozmiary modeli są idealnie dopasowane do małych rączek, dzięki czemu będzie ćwiczył też chwyt i precyzję. Wykonane z każdym szczegółem i detalem przypominają prawdziwą wersję tych pojazdów i zwierząt. Idealnie będzie prezentować się na półce małego kolekcjonera.

Teraz Twoje dziecko może przemieszczać się quadem wraz z zebrą po przestrzeniach swojego pokoju. Quad ma zamontowaną dodatkowo odpinaną przyczepkę z otwieranym tyłem. W ten sposób można wprowadzić zwierzę na przyczepę. Quad wraz z transporterem ma kolor zielony. Do zestawu dołączona jest także figurka kierowcy w kasku oraz zebra.

Elementy zestawu i wymiary:

- quad - 12 cm x 6,5 cm x 6 cm

- transporter - 17 cm x 9 cm x 10 cm

- zebra- 11 cm x 3 cm x 7 cm

- figurka kierowcy- wysokość 9 cm

Zabawki przeznaczone są dla dzieci powyżej 3. roku życia. Figurki posiadają certyfikat CE i są zgodne z normą EN 71. Zapakowane jest w kartonik, dzięki czemu nadaje się idealnie na prezent. Wszelkie figurki wchodzące w skład zestawu wykonane są z bezpiecznego i atestowanego materiału, jakim jest twardsza guma. Użycie tego materiału w produkcji zabawek sprawia, że są one bardzo lekkie, a ich użytkowanie komfortowe.

Wydawnictwo: Leantoys
Rok wydania: pudełko,345x145 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.