Puzzlove CzuCzu Zwierzęta Mapa Świata 60el.

59,90 zł*

44,93 zł*

Rabat 24.99% - oszczędzasz 14,97 zł*
Informacje dot. produktu "Puzzlove CzuCzu Zwierzęta Mapa Świata 60el."

W 60 puzzli dookoła świata - wyruszamy razem!

Ogromne puzzle przedstawiają kontynenty i oceany i ich mieszkańców - od całkiem małych aż po największe zwierzę świata. Są tu między innymi ryby, mięczaki, ptaki i ssaki. Wszystkie są przyjazne, gotowe na wspólne zabawy i zapraszają dzieci do układania puzzli i podróży palcem po mapie! To świetny pomysł na edukacyjny prezent dla najmłodszych wielbicieli przyrody i rodzinne układanie puzzli.

  • Zestaw zawiera 60 elementów,
  • wymiar układanki: 48 x 68 cm,
  • pudełko o wymiarach 16,5 x 19 x 11 cm,
  • duże elementy są wykonane z trwałej tektury,
  • odpowiednie dla dzieci w wieku 4+,
  • doskonałe jako puzzle rodzinne,
  • zabawa rozwija małą motorykę, spostrzegawczość i wyobraźnię.

Przepis na dobrą zabawę!

Ułóżcie puzzle! Obejrzyjcie ilustrację i zapoznajcie się z nazwami różnych zwierząt. Czy są tu takie, których wcześniej nie znaliście? Spróbujcie poszukać o nich różnych ciekawostek. Ćwiczcie spostrzegawczość i szukajcie wybranych zwierzaków. Możecie to robić na wyścigi. Co powiecie na to, aby zaplanować własną wycieczkę po świecie? Wymyślcie trasę i powiedzcie, kogo odwiedzicie!

Radość układania!

Zestaw to doskonały pomysł na pierwsze wieloelementowe puzzle dla dzieci i puzzle rodzinne. Układajcie je tak, jak lubicie: samemu lub razem, z rodziną i przyjaciółmi. Puzzle świetnie sprawdzą się w przedszkolu. Piękne ilustracje to świetna inspiracja do samodzielnego rysowania, zadawania pytań i zdobywania wiedzy. Puzzle oprawione w ramę mogą stać się piękną dekoracją dziecięcego pokoju.

Wydawnictwo: Bright Junior Media
Rok wydania: pudełko,190x165x110 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.