Przypinki robot i klucz

67,00 zł*

53,60 zł*

Rabat 20.00% - oszczędzasz 13,40 zł*
Informacje dot. produktu "Przypinki robot i klucz"

Przypinki retro robot to bardzo zdobny gadżet dla każdego, kto nie zwraca uwagi na swój wiek, a wszelkie akcesoria dobiera tylko i wyłącznie pod względem swoich potrzeb, pragnień i upodobań. Tym sposobem wpasują się do stylu nastolatka, który interesuje się technologią, jak i do człowieka z nieco większym doświadczeniem życiowym. Tak skomponowane pinsy mogą wprowadzić istną modową rewolucję we wszystkich przypadkach.

Kiedyś nie było tak łatwo. Pozytywki, aby grały nam piękną melodię, trzeba było nakręcić w odpowiednią stronę. Później pojawiły się kasety magnetofonowe, które, aby przewinąć, albo cofnąć do ulubionej piosenki, należało potraktować długopisem lub ołówkiem. Nie inaczej było z robotami, które działały na pokrętło. Przypinka retro robot z narzędziem do nakręcania to jednak nie tylko ciekawy gadżet dla nas, tzw. boomerów. To idealne akcesoria dla tych, którzy, niczym stare roboty potrzebują odpowiednich bodźców, aby w ogóle wstać z łóżka lub coś zrobić. Gorąca, mocna kawa, SMS od nauczyciela, pracodawcy, gorący news tygodnia te wszystkie czynności działają jak wyżej wymienione narzędzie do podnoszenia ciśnienia. Na wszystkich. Niezależnie od wieku.

Co dokładnie mieści się za zdobną tubą? Dwa pinsy. Robot w srebrnym kolorze, jak widać, ma już swoje lata. Z całą pewnością jest jednym z pierwszych modeli tego typu. Jest troszkę przerażony tym, że ludzie zapomnieli go nakręcać. Ma nadzieję, że trafi do właściciela, który odpowiednio o niego zadba. Dlatego do zestawu zostało dołączone odpowiednie do tego narzędzie w błyszczącym odcieniu złota. Robot też czuje się trochę samotny. Ciężko nadążyć mu za zmieniającym się światem. Będzie mu miło, jeśli w końcu znajdzie sobie jakieś przyjazne towarzystwo. Może będzie to jakiś zwierzak albo chociaż radio? To wszystko zależy już od jego przyszłego właściciela, który zestawi go z innymi pinsami.

W związku z tym, że pinsy są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a także prezentują się wręcz perfekcyjnie, stanowią idealny pomysł na prezent.

Zestaw 2 sztuk ( robot i klucz do nakręcania)

Materiał: Stop cynku/ stal

Kolor: srebrny/ niebieski/ złoty

Wymiary robota: 3 x 2 x 0,7 cm,

Wymiary klucz do nakręcania: 2 x 1,8 x 0,2 cm

Zapakowane w tubę wielokrotnego użytku

Cytat na opakowaniu: Proszę mnie nakręcić!

Copyright 2021 wzór zarejestrowany

Wydawnictwo: Metalmorphose
Opis wydania: Format: 174x46 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.