Prezent

Autor: Sebastian Fitzek
42,90 zł*

28,75 zł*

Rabat 32.98% - oszczędzasz 14,15 zł*
Informacje dot. produktu "Prezent"

Światowy bestseller mistrza thrillera psychologicznego z bohaterem, jakiego jeszcze nie było!

Milan Berg stoi na światłach, kiedy nagle obok niego zatrzymuje się samochód. Na tylnym siedzeniu przerażona dziewczynka rozpaczliwie przyciska do szyby zapisaną kartkę. Wołanie o pomoc? Milan nie może jej odczytać, bo nie umie czytać.
Rzuca się w pościg rowerem, ale z samochodu wysiada normalna rodzina Przeczucie mówi mu jednak, że dziewczynka jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie Musi ją odszukać.
Otrzymuje zaskakujący prezent. Potem będą następne I ofiary.
Milan rozpoczyna rozpaczliwą i szaleńczą podróż, która prowadzi go w głąb własnej przeszłości. Na końcu dowie się, że prawda bywa tak przerażająca, że nie da się z nią dalej żyć. A niewiedza jest największym prezentem na ziemi.

Zwyczajny człowiek postawiony wobec NIEWYOBRAŻALNEGO: musi wytropić mordercę i uratować życie dziecka... Tyle, że nie umie czytać ani pisać

SEBASTIAN FITZEK - autor numer 1 w Niemczech, mistrz thrillerów psychologicznych wydawanych w 33 krajach. Każda powieść Fitzka - W amoku, Nocny Powrót, Prezent, Pacjent, Łamacz dusz, Odprysk, Lot 7A, Terapia, Pasażer 23, Przesyłka, Ostatnie dziecko, Noc Ósma, Odcięci, Auris, Częstotliwość śmierci - zajmuje przez wiele miesięcy 1. miejsce na listach bestsellerów i osiąga milionowe nakłady.
Nowy thriller Sebastiana Fitzka Playlista ukaże się w Polsce w październiku 2022.

Wydawnictwo: Amber
Autor: Sebastian Fitzek
ISBN: 9788324181070
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 320, Format: 205x135 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.