Powiedz mi! Dinozaury

Autor: Aurore Meyer
69,99 zł*

56,00 zł*

Rabat 19.99% - oszczędzasz 13,99 zł*
Informacje dot. produktu "Powiedz mi! Dinozaury"

Książka Dinozaury zaspokoi głód wiedzy małych fanów paleontologicznych odkryć i niesamowitych gadów kopalnych oraz świata przyrody.

Tekst, odpowiednio opracowany dla dzieci już od czwartego roku życia, przygotowany został tak, żeby zaintrygować i zachęcić do lektury. Kartki na sprężynce stawiają, że otwieranie książki i jej wertowanie jest wyjątkowo łatwe i przyjemne.

Na każdej stronie dzieci znajdą interesującą informację i pytanie z propozycjami możliwych odpowiedzi. Rozwiązanie zagadek mały czytelnik pozna na kolejnej karcie.

Książka została pięknie zilustrowana w stylu, który spodoba się najmłodszym odbiorcom. Żywe kolory i prosta kreska z pewnością przypadną do gustu maluchom.

Oto przykładowe pytania, na które trzeba odpowiedzieć w książce Dinozaury.

Ile było kontynentów w czasach pierwszych dinozaurów? Co znaczy słowo dinozaur? Ile istniało gatunków dinozaurów? Co jadły dinozaury? Co robiły dinozaury przez cały dzień? Czy dinozaury umiały pływać? Który dinozaur był najinteligentniejszy? Który dinozaur najszybciej biegał? Ile płyt kostnych miał na grzbiecie stegozaur? Czy dinozaury całkowicie zniknęły? Na czym polega praca paleontologa? Pytań, takich ja te, jest łącznie ponad 60!

I nie martwcie się, jeśli nie znacie odpowiedzi. Znajdziecie je w tej książce!

Wydawnictwo: Olesiejuk Sp. z o.o.
Autor: Aurore Meyer
ISBN: 9788382626308
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: twarda
Opis wydania: Strony: 64, Format: 210x160 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


INNI KLIENCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ

Zwierzęta miast, czyli 22 portrety naszych..
Obok nas żyje wiele najróżniejszych stworzeń. Gołębie, wróble, jeże, szczury czy wiewiórki. Jednak w mieście można spotkać także aleksandrettę obrożną, dzika, bielika, prosionka szorstkiego czy wstężyka Z tej książki dowiecie się, dlaczego gołąb, patrząc na blokowisko, widzi górskie urwiska pełne skalnych półek, a gawronie pióra lśnią wszystkimi kolorami tęczy. Przeczytacie również, czemu widok stada dzikich egzotycznych papug zimą w środku europejskiego miasta nie jest niczym dziwnym, czy można pić, jeść i spać podczas latania oraz dlaczego wróbel to podróżnik. Poza tym w "Zwierzętach miast" znajdziecie również informacje, jak pomagać miejskim zwierzętom i jak im nie szkodzić. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

44,99 zł*
100 cudów kultury
W książce, którą trzymasz w ręku zaprezentowano 100 najwspanialszych zabytków kultury na świecie. Opisano tutaj budowle, które przetrwały setki i tysiące lat, np. piramidę Cheopsa, Wielki Mur Chiński, posągi Moai, znaczną część poświęcono najpiękniejszym katedrom i kościołom, np. katedrze w Paryżu czy katedrze w Kolonii, nie zabraknie też malowniczych zamków i skrywających ogromne ilości dzieł sztuki muzeów. 100 cudów kultury to ciekawe teksty wzbogacone pięknymi zdjęciami.

31,89 zł*
100 cudów przyrody
W książce, którą trzymasz w ręku zaprezentowano 100 najpiękniejszych miejsc, które stworzyła natura na całym świecie. Opisano tutaj malownicze parki narodowe, m.in. Park Narodowy Wysokie Taury, Park Narodowy Wezuwiusza, Park Narodowy Komodo, Park Narodowy Yellowstone oraz imponujące pasma górskie, m.in. Alpy, Karpaty, Andy, Himalaje i Karakorum, Góry Skaliste i Góry Śnieżne. 100 cudów przyrody to ciekawe teksty wzbogacone pięknymi zdjęciami.

32,99 zł*
100 najlepszych soków
Prezentowana kolekcja przepisów to zbiór najlepszych soków i koktajli z całego świata. Do ich przygotowania możesz użyć popularnych owoców, takich jak jabłka czy pomarańcze, ale także składników egzotycznych - jagód goji czy granatów.Oprowadzimy Cię po bogatym i różnorodnym świecie natury. Poznasz pełne odmładzających antyoksydantów soki z jabłek, czarnej porzeczki i jagody acai, a także jedwabiście gładkie i kojące zmysły koktajle z bananów, mleka kokosowego i trawy cytrynowej.Na każdej stronie znajdziesz szczegółowe informacje o sposobie przygotowania soku, praktyczne porady, które pomogą ci go przyrządzić. Przy każdym z naszych sprawdzonych przepisów znajdziesz wykaz substancji odżywczych zawartych w składnikach oraz opis ich wpływu na Twoje zdrowie. Książka zawiera także piękne, kolorowe ilustracje pokazujące efekt końcowy twojej zabawy kulinarnej.

20,99 zł*