Posiłki keto w 30 minut. 50 przepisów...

Autor: Kyndra Holley
49,90 zł*

33,43 zł*

Rabat 33.01% - oszczędzasz 16,47 zł*
Informacje dot. produktu "Posiłki keto w 30 minut. 50 przepisów..."

Jesteś na diecie ketogenicznej lub chcesz na nią przejść, ale brakuje Ci czasu na przygotowywanie posiłków? Z podobnym problemem zmaga się wiele osób - jeśli chcesz mu zaradzić, sięgnij po książkę Kyndry Holley. W trakcie lektury poznasz sposoby na szybkie przyrządzenie niskowęglowodanowych dań. Autorka podaje praktyczne porady i wskazówki, których zastosowanie pozwala oszczędzić cenne godziny podczas gotowania. Dzięki wielu łatwym przepisom na smaczne i zdrowe posiłki ketogeniczne zapomnisz, czym jest długie przesiadywanie w kuchni!

Poza poradami i przepisami kulinarnymi Kyndra Holley przedstawia pomysły na to, co zrobić z niezjedzonymi daniami. Jej celem jest pokazanie, że dieta niskowęglowodanowa może być zdrowa, prosta i praktyczna; uświadomienie, że przy odpowiednim podejściu staje się prawdziwą przyjemnością i metodą żywienia, która daje satysfakcję ze względu na smak, oszczędność czasu i łatwość przygotowywania posiłków. Atrakcyjne ilustracje, czytelny układ treści i lekki język sprawiają, że książkę czyta się wyśmienicie, tak jak wyśmienite są dania, na które przepisy prezentuje Kyndra Holley.

W książce znajdziesz:

  • 50 szybkich i łatwych przepisów na pyszne śniadania, obiady, kolacje, desery, sałatki, przystawki, sosy, dodatki i inne dania ketogeniczne
  • domowe metody na przyrządzanie zdrowych i smacznych posiłków niskowęglowodanowych
  • sposoby na kreatywne wykorzystanie resztek
  • spis wyposażenia i składników spożywczych pomocnych w przygotowywaniu ketogenicznych posiłków
  • wyczerpujące opisy i atrakcyjne zdjęcia
Wydawnictwo: Septem
Autor: Kyndra Holley
ISBN: 9788328389878
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 152

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.