Pistolet na strzałki pomarańczowy dinozaur

138,00 zł*

131,11 zł*

Rabat 4.99% - oszczędzasz 6,89 zł*
Informacje dot. produktu "Pistolet na strzałki pomarańczowy dinozaur"

Dinobots 2w1 Dinozaur Pistolet na Strzałki Pomarańczowy Velociraptor Tarcza

Super Dinobots dla wszystkich fanów pistoletów i dinozaurów. Zabawki, które możemy demontować i przekształcać z dużą pewnością przyciągną wzrok dziecka, zachęcając malucha do zabawy. Żywa, intensywna kolorystyka elementów zestawu pozytywnie wpłynie na zmysł wzroku dziecka, natomiast możliwość zmieniania w pistolet bądź dinozaura rozwinie jego koordynację, zdolności manualne oraz wyobraźnię przestrzenną.

Pistolet na strzałki posiada intensywny pomarańczowy kolor i duży zasięg strzału. Z pistoletu można przekształcić go w wielkiego Velociraptora, fan dinozaurów może zamienić się w komandosa i zacząć zabawę od początku.

Tarcza dołączona do zestawu pozwala na ćwiczenie celności i zbieranie punktów. Rozpocznij rywalizację z rówieśnikami i sprawdź, kto ma lepszy cel!

W naszej ofercie posiadamy 4 inne rodzaje dinobotów. Po połączeniu wszystkich można stworzyć wielkiego Dino Kinga! Rozpocznij przygodę z dinobotami.

Elementy zestawu:

- dinozaur/ pistolet

- 20 żółtych strzałek

- tarcza do strzelania

Wymiary dinozaura:

33,5 cm x 7,5 cm x 20,5 cm

Wymiary pistoletu:

23 cm x 16 cm x 5 cm

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Wykonana jest w pełni bezpiecznych i certyfikowanych materiałów- plastiku, a całość zapakowana jest w kolorowe, starannie wykonane pudełko z witrynką. Zgodna z normą EN71 i certyfikatem CE

Wydawnictwo: Leantoys
Rok wydania: pudełko,500x320 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.