Pistolet na naboje piankowe z magazynkiem

229,90 zł*

218,40 zł*

Rabat 5.00% - oszczędzasz 11,50 zł*
Informacje dot. produktu "Pistolet na naboje piankowe z magazynkiem"

Pistolet Na Baterie Piankowe Naboje 82 cm Obrotowy Magazynek Żółty

Zabawki imitujące pistolety są elementami, które bardzo często występują w zabawach chłopców. Urozmaicają one zabawę, równocześnie pomagając w odegraniu różnorodnych scenariuszy zabaw. Są to także elementy ułatwiające wczucie się w rolę dzielnych wojowników i bohaterów rodem z filmów kryminalnych. Z taką bronią dziecko może świetnie się bawić i bezpiecznie spędzać czas z przyjaciółmi lub rodziną, grając w aktywne gry.

Pistolet posiada obrotowy magazynek, gdzie bez problemu można pomieścić aż 20 naboi. Zasięg strzału to 14 m! Celownik zamontowany na górze pistoletu pozwala na dokładniejsze wymierzenie celu. Aby strzelić, wystarczy pociągnąć za rączkę do tyłu i nacisnąć spust! Ogromny magazynek pozwala na szybki wyrzut naboi i dłuższą zabawę, ponieważ nie trzeba co chwilę ładować. Aby uruchomić pistolet należy umieścić w nim odpowiednie baterie, załadować magazynek, przesunąć przełącznik na funkcję "ON" i gotowe. Możemy rozpoczynać zabawę .

Dziecięcy pistolet na piankową amunicję został wykonany z atestowanego materiału, jakim jest plastik. Jego budowa przypomina konstrukcję prawdziwej broni, jednak jest bardzo bezpieczna - nie posiada ostrych zakończeń i elementów. Obsługa zabawki jest bardzo prosta, jednak przynosi ogromną frajdę.

Elementy zestawu:

- pistolet na pianki

- amunicja piankowa 20 szt.

Wymiary karabinu:

82 cm x 27 cm x 17 cm

Średnica magazynku:

12 cm

Długość pocisku:

7 cm

istolet przeznaczony jest dla wszystkich dzieci powyżej 6 roku życia. Zasilany czterema bateriami 1,5 V AA, brak w zestawie. Został wykonany z atestowanych, bezpiecznych materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu oznaczony jest certyfikatem CE, a jego produkcja jest zgodna z normą EN 71.

Wydawnictwo: Leantoys
Rok wydania: pudełko,860x330 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.