Pieśń Zmiany Klimatu

0,00 zł*

28,35 zł*

Informacje dot. produktu "Pieśń Zmiany Klimatu"

Nadszedł czas, w którym Wieczny Wszech - Jedyny przez swoją prorokinię i ambasadorkę, Gabriele, w potężnym objawieniu z czerwca 2019 r. przedstawia ogólny obraz czasów czasu, obrazując także obecny stan ziemi. Przytaczane są cierpienia i okrucieństwa, przestępstwo za przestępstwem, okropność za okropnością.

,,Gdzie podzieje się ta energia? Gdzie podzieją się wszystkie te straszne i zabójcze energie? - czytamy w objawieniu.

Dowiadujemy się, że zmiany klimatu, o któ­rych wszyscy mówią, to wypływ wszystkich tych energii. Można go porównać do pieśni, która ma wiele zwrotek, pieśni, która jest odzwierciedleniem wszystkich katastrofalnych zachowań człowieka:

,,Wszystko opiera się na energii! Wszelkie zadane przez wieki wieków - ziemi, przyrodzie, zwierzętom i roślinom, wodom płynącym i oce­anom, atmosferze i ludziom - cierpienie, okru­cieństwo wszystkie wykroczenia i przestępstwa, wszystko co nie zostało naprawione, jest nieod­pokutowaną energią ziemi, na ziemi i w powie­trzu. Nastąpi długi i mroczny ciąg oskarżenia, bo Ziemia jęczy, odkąd musi nosić ludzi..."

Jednak Odwieczny powiedział również:

,,Ja, Który Jestem, czynię wszystko nowym."

Tak też po długim okresie ciemności stanie się na Ziemi coraz bardziej świetliście:

,,Ludzie Nowego Czasu odnajdą prawdziwego Boga w swoich kochających pokój istotach i na Nowej Ziemi zbudują królestwo pokoju pod zna­kiem Lilii - Sophii - czystości i wolności, miłości Bożej i braterskiej."

Wydawnictwo: Stowarzyszenie ,,Gabriele-Wydawnictwo Słowo"
ISBN: 9783964462589
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: laminowana
Opis wydania: Strony: 48

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.