Pani Labiryntu

Autor: Magda Knedler
49,99 zł*

39,99 zł*

Rabat 20.00% - oszczędzasz 10,00 zł*
Informacje dot. produktu "Pani Labiryntu"

Tam gdzie inni tracili rozum, ona odnalazła swoją drogę.

Starożytna Kreta. Rządy na wyspie sprawuje okrutny Minos, oddający cześć olimpijskim bogom. Choć ku ich chwale organizuje krwawe igrzyska, w sercach Kreteńczyków wciąż tli się wspomnienie starej religii, w której najwyższym bóstwem była Potnia. Wielka Bogini. Kobieta.

Ariadna, córka Minosa, od dziecka czuje więź z potężnymi siłami przyrody. Kiedy wchodzi w dorosłe życie, coraz mocniej uświadamia sobie, co łączy ją z pradawną boginią, i coraz śmielej sprzeciwia się rządom swojego ojca. Gdy odkrywa tajemnicę Labiryntu, skrytego głęboko pod marmurowymi podłogami pałacu, zaczyna rozumieć, czym jest prawdziwe zło. I kim jest ona sama.

Na fundamencie znanego mitu Magda Knedler tworzy własną opowieść. Z historii o Minotaurze wyłania bunt, walkę ze złem i niesprawiedliwością, a także kobiecą siłę i wielką miłość, która znosi wszystkie bariery.

Magda Knedler - pisarka i pasjonatka mitologii. Autorka bestsellerowych powieści, które zapewniły jej między innymi nominację do Bestsellera Empiku i zwycięstwo w plebiscycie Książka Roku 2020, organizowanym przez Lubimyczytać.pl. Mieszka we Wrocławiu.

Wydawnictwo: Otwarte
Autor: Magda Knedler
ISBN: 9788381352468
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 376, Format: 205x135 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.