Owoce i warzywa. Układanka dla najmłodszych w.2022

Autor: praca zbiorowa
47,00 zł*

37,60 zł*

Rabat 20.00% - oszczędzasz 9,40 zł*
Informacje dot. produktu "Owoce i warzywa. Układanka dla najmłodszych w.2022"
Układanka dla najmłodszych. Owoce i warzywa przeznaczona jest dla dzieci najmłodszych. Opiera się na zasadzie nauki poprzez zabawę i na ważnym elemencie samokontroli. Rozwiązując zadanie dziecko jednocześnie samo sprawdza jego poprawność. To motywuje je do dalszego działania. Zadaniem dziecka jest poprawne ułożenie obrazków przedstawiających owoce i warzywa.
Każdy obrazek składa się z 4 części w kształcie kwadratów. Po poprawnym ułożeniu wszystkich elementów dziecko otrzyma 12 obrazków z owocami i warzywami. Dodatkowym elementem samokontroli są ramki na brzegach kwadratów, które po prawidłowym ułożeniu całego obrazka powinny dać zamknięty wzór.
Układanka dla najmłodszych. Owoce i warzywa
ćwiczy spostrzegawczość, koncentrację i logiczne myślenie. Konieczność manipulowania i prawidłowego zestawiania części obrazków (kwadratów) ćwiczy także sprawność ręki i małą motorykę. Dzięki układance dziecko uczy się nazywania i rozpoznawania kształtów owoców i warzyw. Ułożone obrazki mogą być pomocne w ćwiczeniach i zabawach rozwijających sprawność językową dzieci, które na ich podstawie mogą poznawać i utrwalać nowe słowa, tworzyć rozbudowane zdania, opisy, a nawet dłuższe historyjki. Obrazki mogą także być materiałem przydatnym w nauce języków obcych, np. przy wprowadzaniu czy poszerzaniu słownictwa.
Wydawnictwo: EPIDEIXIS
Autor: praca zbiorowa
ISBN: 5904280183215
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: pudełko
Opis wydania: Format: 153x153x53 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.