Opowieści gwiazdeczki. O tym, że Bóg przygotował..

Autor: Emilia Litwinko
12,44 zł*

9,95 zł*

Rabat 20.02% - oszczędzasz 2,49 zł*
Informacje dot. produktu "Opowieści gwiazdeczki. O tym, że Bóg przygotował.."

Książka dla dzieci, która w przystępnej formie przybliża historię zbawienia, widzianą oczyma małej Gwiazdki.

Mała Gwiazdka zazdrościła słońcu. Chciała jak ono służyć ludziom, ale wciąż nie dostawała tak ważnych zadań do wykonania. Obserwowała z nocnego nieba rajski ogród, podziwiała wiarę Abrahama, widziała wędrówkę Izraelitów do Ziemi Obiecanej, jednak wciąż czekała na specjalne zadanie, które Bóg jej powierzy Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy mała Gwiazdka dostanie swoją szansę, i poznać jej dalsze losy, zanurz się w lekturze tego niezwykłego opowiadania!

Opowieści Gwiazdeczki to książka dla starszych przedszkolaków i uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej. W przystępnej formie przybliża historię zbawienia, widzianą oczyma małej Gwiazdki, która swą opowieścią prowadzi dzieci od Edenu przez wydarzenia opisane w Starym Testamencie, narodzenie Jezusa w Betlejem, po Jego śmierć i zmartwychwstanie. Biblijna podróż śladem Gwiazdki to znakomita przygoda zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

Emilia Litwinko to absolwentka Politechniki Gdańskiej, żona kochającego męża, mama dwóch synków; w 2007 roku została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie literackim Ja i mój świat; autorka wydanych przez Wydawnictwo eSPe książek "Opowieści pajączka", "Opowieści mrówki", "Opowieści kornika", "Babcia i Anioł Stróż" oraz bloga katolickamama.pl, nieustannie zachwycona miłością tą mniejszą, ludzką, i tą Największą, Jedyną i Wieczną, oraz zafascynowana macierzyństwem i możliwościami, jakie ono ze sobą niesie.

Wydawnictwo: eSPe
Autor: Emilia Litwinko
ISBN: 9788382011838
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 60

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.