Odkrywanie swojej wewnętrznej siły

Autor: Colin P. Sisson, Magdalena Janicka
39,90 zł*

26,73 zł*

Rabat 33.01% - oszczędzasz 13,17 zł*
Informacje dot. produktu "Odkrywanie swojej wewnętrznej siły"

Żadna filozofia, religia, książka, warsztat czy osoba nie może dać ci prawdy - ty już nią jesteś. Nic nie może dać ci tego, czym już jesteś. Inni w najlepszym razie mogą jedynie nakierować cię ku twojemu prawdziwemu ja.

Wielu z nas ma obsesję na punkcie dążenia do samodoskonalenia, co często wynika z założenia, że coś jest nie tak z życiem, z innymi, a zwłaszcza z nami. Nigdy nie doświadczymy rzeczywistości próbując zmienić się w "lepszą osobę". Wynika to z braku akceptacji naszego tu i teraz. Żyjemy w iluzji i próbujemy zmienić ją na lepszą iluzję. Wkraczamy w rzeczywistość kiedy jesteśmy obecni z prawdą naszej chwili, bez względu na to jaka ona jest. W prawdzie naszych trudnych doświadczeń i lęków łączymy się z naszą odwagą i tym wszystkim, czym jesteśmy. Odkrywamy wtedy, że wewnętrznie już jesteśmy tą "lepszą osobą".

Odkrywanie swojej wewnętrznej siły jest krokiem poza ograniczenia pozytywnego myślenia i osobistym przewodnikiem po naszej wewnętrznej naturze, gdzie możemy odkryć ukryte wymiary naszych mocy, naszego szczęścia i wewnętrznej wolności.

OSTRZEŻENIE: Ta książka jest niebezpieczna dla twojego ego!

Wydawnictwo: Medium
Autor: Colin P. Sisson, Magdalena Janicka
ISBN: 9788361987581
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 237, Format: 205x145 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.