Nowyj Dialog 3 PG podr ZP + CD w.2017 WSiP

0,00 zł*

49,81 zł*

Informacje dot. produktu "Nowyj Dialog 3 PG podr ZP + CD w.2017 WSiP"
Cykl Nowyj Dialog jest przeznaczony zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka rosyjskiego w szkole ponadgimnazjalnej (poziom IV.0), jak i dla kontynuujących naukę po gimnazjum (poziom IV.1).
Podręcznik Nowyj Dialog 3 składa się z sześciu rozdziałów. Pierwszy z nich, , zawiera informacje kulturoznawcze na temat zwyczajów i obrzędów ludowych w Rosji, a także słownictwo związane z religią oraz aktualnymi wydarzeniami w kraju i na świecie. Drugi rozdział, -, dotyczy podróżowania, zwiedzania oraz poznawania zabytków i osobliwości miasta, a także uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych. W części gramatycznej wprowadza się odmianę nazwisk rosyjskich.
Kolejny rozdział, , obejmuje wiadomości dotyczące wybranych najważniejszych obiektów turystycznych i kulturowych w Polsce. Uczniowie uczą się dzięki niemu opisywać walory własnego regionu. Rozdział czwarty, , porusza tematykę odkryć naukowych i wynalazków oraz prezentuje przykłady technologii informacyjno-komunikacyjnych. Przedostatni rozdział, !, odnosi się do świata przyrody (roślin i zwierząt, zagrożeń i ochrony środowiska naturalnego), a ostatni, szósty ( ), gromadzi zagadnienia związane z planami na przyszłość (szkoła, praca, zakładanie rodziny).
Każdy rozdział zawiera: zestawienie przewidywanych osiągnięć ucznia, zadania o podwyższonym stopniu trudności, strategie uczenia się, informacje realio- i kulturoznawcze dotyczące Rosji, propozycje prac projektowych, test ewaluacyjny ( !). Na końcu każdej lekcji w części podręcznikowej zamieszczono zadania przygotowujące do ustnego egzaminu maturalnego.
Wydawnictwo: WSiP
ISBN: 9788302161292
Rok wydania: Rok wydania: 2017, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 156, Format: 20,5x28,5 cm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.