Nikt cię nie odnajdzie

Autor: Tove Alsterdal, Ewa Wojciechowska
44,90 zł*

30,08 zł*

Rabat 33.01% - oszczędzasz 14,82 zł*
Informacje dot. produktu "Nikt cię nie odnajdzie"

W opuszczonym domu nad jeziorem Offersjn w gęstych lasach ngermanlandii zostaje znaleziony zagłodzony mężczyzna. Nieboszczykowi odcięto dwa palce u lewej dłoni.

Siedemset kilometrów dalej na północ, w niemal wyludnionej dawnej górniczej osadzie Malmberget inny mężczyzna zostaje uwięziony w piwnicy pustego domu i pozostawiony na pastwę losu.

W wyjaśnienie sprawy zostaje zaangażowana Eira Sjdin, policjantka z Kramfors, która sama zmaga się z problemami rodzinnymi, jej brat odbywa karę więzienia za przestępstwo, do którego się przyznał, choć go nie popełnił.

Gdy znika kolejny mężczyzna, śledztwo wkracza w prywatne życie Eiry.

Aby go odnaleźć, dzielna posterunkowa gotowa jest zaryzykować wszystko.

Kontynuacja święcącej sukcesy powieściWiemy, że pamiętasz, okrzykniętej najlepszym szwedzkim kryminałem 2020 roku oraz laureatki nagrodySzklanego Klucza 2021, przyznawanej pisarzom z krajów nordyckich za najlepszą powieść kryminalną.

Wydawnictwo: Sonia Draga
Autor: Tove Alsterdal, Ewa Wojciechowska
ISBN: 9788382304107
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 360, Format: 205x143 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.