Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo 2 B1-B2

Autor: Barbara Sieroslawski
49,90 zł*

39,92 zł*

Rabat 20.00% - oszczędzasz 9,98 zł*
Informacje dot. produktu "Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo 2 B1-B2"
Znasz już dobrze podstawy języka niemieckiego, ale wciąż brakuje Ci słówek? Uczysz się nowych wyrazów, jednak z trudem przychodzi Ci ich praktyczne wykorzystanie? A może pragniesz wyrażać się bardziej precyzyjnie niż dotychczas? Druga część serii Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2) została stworzona właśnie po to, żeby rozwiązać Twoje problemy!
W podręczniku znajdziesz aż 50 rozdziałów z listami słówek, które opanujesz i zastosujesz w praktyce wszystko dzięki tłumaczeniu zdań z ich użyciem w typowych, codziennych kontekstach językowych. Szeroka gama tematów umożliwi Ci przećwiczenie leksyki w różnorodnych sytuacjach komunikacyjnych. W książce prezentujemy słownictwo dotyczące takich obszarów jak m.in.: relacje międzyludzkie, wyposażenie domu i gotowanie, odzież i kosmetyki, zdrowie, wypadki, problemy środowiskowe, sport, kultura i rozrywka, a nawet przestępczość!
Dołączone testy z ćwiczeniami pozwolą Ci sprawdzić zdobytą wiedzę i utrwalić zapamiętany materiał. Pracę nad tłumaczeniem zdań ułatwią Ci zaś liczne, przydatne wskazówki. Dzięki nim dowiesz się, jak uniknąć często popełnianych błędów oraz poznasz typowe związki frazeologiczne i zwroty, słowa pokrewne i synonimy, a także niuanse związane z ich możliwymi znaczeniami.
Książkę uzupełnia udostępniony w internecie kurs audio MP3 ze zdaniami i słowniczkami odczytanymi przez lektorkę Niemkę. Nagrania pomogą Ci poprawnie wymawiać wszystkie nowo poznane wyrazy i całe zdania oraz doskonalić umiejętność rozumienia ze słuchu.
Dzięki tej książce:
nauczysz się ponad 2000 przydatnych niemieckich słów na poziomie średnio zaawansowanym,
razem z niemieckim lektorem przećwiczysz wymowę i utrwalisz przyswojone słownictwo,
poznasz wiele praktycznych wyrażeń i zwrotów oraz użyjesz ich we właściwych kontekstach,
unikniesz popełniania wielu częstych błędów,
bez trudu zmotywujesz się do regularnej nauki.
To wymarzona książka dla młodzieży i dorosłych, dla uczniów i samouków, czyli dla wszystkich, którzy chcą udoskonalić lub sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie B1-B2.
Wydawnictwo: Preston Publishing
Autor: Barbara Sieroslawski
ISBN: 9788366384804
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 212, Format: 240x170x12 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.