Nadstaw ucha! j. polski ćw. + audio B1-C2

Autor: Elżbieta Zarych
61,70 zł*

49,36 zł*

Rabat 20.00% - oszczędzasz 12,34 zł*
Informacje dot. produktu "Nadstaw ucha! j. polski ćw. + audio B1-C2"
Nadstaw ucha! Ćwiczenia z nagraniami do nauki języka polskiego dla obcokrajowców rozwijające rozumienie ze słuchu. Poziom B1 C2. Wersja drukowana.
Autor: Elżbieta Zarych
Ćwiczenia z nagraniami z serii do nauki języka polskiego jako obcego w komplecie z wersją cyfrową. Dla osób nauczających i cudzoziemców uczących się języka na poziomach średnio zaawansowanymi zaawansowanym, studiujących lub pracujących w Polsce albo przygotowujących się do egzaminów certyfikatowych.
Atrakcyjne nagrania (materiały audio i wideo udostępnione za pomocą kodów QR)oraz duży wybór ćwiczeń pomogą w rozwijaniu sprawności rozumienia ze słuchu i sprawią, że nauka języka polskiego będzie przyjemnością. Wystarczy nadstawić ucha.
W materiale do słuchania: monologi i scenki z życia codziennego, fragmenty utworów literackich, skecze kabaretowe, reportaże, utwory muzyczne, baśnie i legendy.
Zróżnicowane ćwiczenia: testy wyboru, ćwiczenia z lukami, zdania do dokończenia, tabele, pytania do tekstu, wyszukiwanie błędów, przyporządkowanie odpowiedzi do mówiącego.
Tematyczny układ materiału: dzień powszedni, święta, rodzina i przyjaciele, praca, nauka i odpoczynek, mieszkanie, zainteresowania, obyczaje i życie społeczne.
Podział na formy wypowiedzi: opis, charakterystyka, opowiadanie, reportaż, wywiad, dialog, dyskusja.
Transkrypcje nagrań studyjnych oraz klucz do ćwiczeń.
Wydawnictwo: NOWELA
Autor: Elżbieta Zarych
ISBN: 9788367029186
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 332, Format: 230x160x17 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.