Mumia T.4

Autor: Paweł Leśniak
29,90 zł*

23,92 zł*

Rabat 20.00% - oszczędzasz 5,98 zł*
Informacje dot. produktu "Mumia T.4"

Po strasznym losie jaki spotkał przybranych rodziców Mose, ten wkracza do wojska by tam szukać okazji do zbliżenia się do Faraona, na którym przysiągł zemstę. Trzy lata minęły, a wielkie dokonania Mose w szeregach armii nie przynoszą skutku za jakim podążą wojownik. Gdy podczas treningu w koszarach poznaje młodego chłopaka, który okazuje się być utalentowanym złodziejem, rozumie, że blask słońca w końcu rozjaśnia jego drogę dając mu nadzieję. Egipt traci kamienie graniczne przez nową technologię wykorzystywaną przez najeźdźców, co wedle Mose jest momentem, na który czekał tyle lat.

Mose wraz ze swoim zespołem, który jest dla niego jak rodzina wyrusza w celu wykradnięcia nowej technologii wroga i oddanie go w ręce Faraona. Jednak nie spodziewa się, jaką cenę przyjdzie mu za to zapłacić. Mose stanie przed wyborem pomiędzy zemstą którą przysiągł martwym rodzicom, a życiem swoich przyjaciół.

Mose musi podjąć decyzję szybko. Tylko czy jest na nią gotowy, skoro ma ona zaważyć o jego losie i o powodzeniu jego zemsty?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Nocą
Autor: Paweł Leśniak
ISBN: 9788396418708
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.