Mozaika diamentowa - Spacer wzdłuż nasypu 40x50cm

139,90 zł*

93,74 zł*

Rabat 32.99% - oszczędzasz 46,16 zł*
Informacje dot. produktu "Mozaika diamentowa - Spacer wzdłuż nasypu 40x50cm"

Rozmiar: 40x50

Ilość kolorów: 39

Poziom trudności: 5

Czym jest haft diamentowy?

W obecnych czasach haft diamentowy stał się fantastyczną formą rozrywki dla wielu osób.

Aktualnie mozaika diamentowa to obraz, który układany jest z maleńkich kryształków na specjalnie do tego celu przeznaczonym płótnie. Kryształki są stworzone z takiego materiału jak akryl i prezentują się w formie obrazu niezwykle korzystnie. Są trójwymiarowe i błyszczą, dlatego przyciągają wzrok wielu osób.

Elementy zestawu:

o Płótno na drewnianej ramie ze schematem obrazu, pokryte warstwą klejącą oraz folią ochronną

o ponumerowane i zapakowane w osobne woreczka akrylowe krysztaliki. Ilość jest zawsze w nadmiarze;

o pęseta;

o aplikator;

o kleju żelowy do aplikatora;

o taca na krysztaliki;

o instrukcja;

o lista kontrolna.

Jak układać?

Dla wielu osób dość istotną kwestią jest sposób układania haftu diamentowego. Przede wszystkim na początku powinno się przygotować miejsce pracy, ponieważ dzięki temu łatwiej będzie można się zabrać do realizacji zadania. Przed rozpoczęciem układania warto zapoznać się z symbolami, które są umieszczone na płótnie, a także dopasowaniu do nich odpowiednich kolorów kryształków. Kryształki na płótno powinno się nanosić z wykorzystaniem specjalnie do tego celu przeznaczonego aplikatora, który powinno się zanurzyć w kleju żelowym.

Cały proces układania mozaiki polega na przenoszeniu kryształków na określone miejsca płótna. Dzięki temu możliwe jest stworzenie wcześniej zaplanowanego obrazu. Wykorzystanie aplikatora jest jednym z najłatwiejszych sposobów nanoszenia kryształków, jednak niektóre osoby do tego celu wykorzystują również pęsetę. W przypadku pomyłki kryształki w bardzo łatwy sposób można zdjąć z planszy oraz zastąpić je innymi. Diamond painting jest naprawdę proste!

Wydawnictwo: Twoje Hobby
Rok wydania: pudełko,

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.